Floramite 240 SC (lubatud kasutada kuni 01.01.2024)

Floramite 240 SC on kontaktne akaritsiid võrgendilestlaste kontrolli all hoidmiseks maasikal avamaal. Kasutusala  on laiendatud sellistele kultuuridele nagu lilled ja teised dekoratiivtaimed, kurk, suvikõrvits, vaarikas, aedmurakas, punased ja mustad sõstrad.

Toime

Floramite 240 SC on kontsentreeritud suspensiooni kontsentraadina vees lahustamiseks ning toimib taime pinnal. Toode on ette nähtud kasutamiseks iseliikuva või traktorile paigaldatud põllumajandusliku pihustusseadmega. Käsipritsi kasutamine on keelatud!

Kasutamisjuhend

Enne toote esmakordset kasutamist kultuuril, viige läbi testimisprotseduur ja veenduge, et 7 päeva jooksul ei teki fütotoksilisi sümptomeid. Tugeva päikesevalguse vältimiseks pritsida kultuure hommikul või õhtul.

Hoiatus! Mesilaste ja teiste tolmeldajate putukate kaitsmiseks mitte kasutada mesilaste aktiivse lendluse ajal.

Maasikas (avamaal)

Pritsida punase kedriklesta (Tetranychus urticae) tõrjeks kulunormiga 0,6 l/ha kahjustajate ilmumisel märtsist septembrini kasvufaasides BBCH 40-87.

Lubatud on maksimaalselt kaks töötlemiskorda kasvuhooaja jooksul. Töötlemiskordadevaheline intervall on vähemalt 7 päeva. Soovitatud veekogus: 1000–1500 l/ha.  Ooteaeg: 1 päev.

Lilled ja teised dekoratiivtaimed, kurk, suvikõrvits, vaarikas, aedmurakas

Pritsida punase kedriklesta (Tetranychus urticae) tõrjeks kulunormiga 0,6 l/ha.

Lilli ja teisi dekoratiivtaimi pritsitakse kahjustajate ilmumisel märtsist septembrini, kurki kahjustajate ilmumisel, suvikõrvitsat kahjustajate ilmumisel kasvufaasides BBCH 15-89 ning vaarikat ja aedmurakat kahjustajate ilmumisel kuni kasvufaasini BBCH 85.

Lubatud on maksimaalselt kaks töötlemiskorda kasvuhooaja jooksul. Töötlemiskordadevaheline intervall on vähemalt 7 päeva. Soovitatud veekogus lilledele, dekoratiivtaimedele, kurgile, suvikõrvitsale: 1000-1500 l/ha; vaarikale ja aedmurakale: 1000-1200 l/ha. Soovitatav on väikeste piiskadega pihustamine. Ooteaeg: 1 päev.

Punased ja mustad sõstrad

Pritsida punase kedriklesta (Tetranychus urticae) tõrjeks kulunormiga 0,4 l/ha kahjustajate ilmumisel kuni kasvufaasini BBCH 85.

Lubatud on maksimaalselt kaks töötlemiskorda kasvuhooaja jooksul. Töötlemiskordadevaheline intervall on vähemalt 7 päeva. Soovitatud veekogus: 400–1000 l/ha.  Soovitatav on väikeste piiskadega pihustamine. Ooteaeg: 1 päev.

 

Toimeaine bifenasaat 240 g/l (22,62%)  
Pakend 1L, suspensioonikontsentraat
Tootja Arysta LifeScience Netherlands B.V.