Toetame

2018

Rõõmu! Lastefondi abiga

Kutsusime üles kõiki näitama toetust ja võimaluste piires tegema heategevust. Baltic Agro annetas jõulude ajal kinkidele kuluva summa Lastefondile, kuna lapsed on meie tulevik ning jõulud on aeg, kus tavaliselt mõtleme kõikide oma lähedaste peale. Soovisime, et annetus tooks südamerahu ja turvatunnet peredesse, kel seda kõige rohkem vaja on. Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond tegeleb laste ja teiste abivajajatega professionaalsel tasemel ning seetõttu on meil kindlus, et meiepoolne jõulukingitus annetuse näol jõuab täpselt nendesse kodudesse, kuhu vaja. 2000. aastal loodud Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond toetab eraisikute ning ettevõtete annetuste abil eriravi või -hooldust vajavaid lapsi ja nende peresid ning seadmete soetamist haiglatele. Rohkem infot www.lastefond.ee/kuidasaidata

Päästeliit on oluline jõud päästetöödel

Baltic Agro toetab kohalikke päästekomandosid: hindame Päästeliidu vabatahtlikku ühistegevust kõrgelt, sest põllumajanduses on ohutus hinnas – põllumees peab teadma, et nii elud kui ka vara peavad saama võimaliku õnnetuse korral kiirelt päästetud.
Baltic Agro toetas 2018. aastal Tori, Simuna, Kolga-Jaani, Sangaste ja Palamuse vabatahtlikke päästekomandosid. “Vabatahtlikud päästjad on maapiirkondades tavaliselt esmareageerij ad. Inimesed on hingega asja juures, kuid vajadus kaasaegse varustuse järele kasvab, seega on selline toetus neile eluliselt oluline,” selgitas Päästeliidu sponsorlus- ja partnerlussuhete juht Joanna Adler.

Saskia Alusalu

Baltic Agro toetab igal aastal spordivõistlusi ja -klubisid üle Eesti: usume, et see motiveerib eestimaalasi valima sportlikku eluviisi.

Eesti sportlastest toetame Eesti parimat kiiruisutajat ja Pyeongchangi olümpiamängude 4. koha omanikku Saskia Alusalu, kellega sõlmiti nelja-aastane sponsorleping uueks olümpiaperioodi ettevalmistamiseks.

“Oleme Saskiat järjepidevalt toetanud alates 2014. aastast, samuti Uisuliidu kaudu Adavere kiiruisutamiskooli, et Eestile võiks olümpialootusi veelgi juurde kasvada,” ütles Baltic Agro tegevjuht Ants Puusta. “Edukas sportlane kujuneb medaliküpseks aastatega ning seetõttu on igati loogiline, et jätkame Saskia toetamist ka järgmisel ettevalmistusperioodil olümpiaks.” Baltic Agro toetab Saskia Alusalut 20 000 euroga, olles üks suuremaid ja pikaajalisemaid eratoetajaid.

“See on väga oluline toetus, sest muudmoodi pole võimalik tippsporti teha, kui ainult tänu sponsoritele. Mida rohkem on vahendeid, seda efektiivsemalt on võimalik laagreid sättida, treeneriga koos olla ja kasutada füsioterapeudi abi,” ütles Saskia Alusalu. “Olen väga tänulik, et Baltic Agro on minusse uskunud ja investeerinud juba mitu aastat ning koostöö edasi läheb.” 24-aastane Saskia Alusalu on Eesti rekordi omanik kiiruisutamises kõikidel distantsidel alates 2009. aastast. Alusalu stabiilset esinemist maailma tippude seas näitab eelmise hooaja maailmakarikasarja 8. koht ühisstardiga sõidus. Tiitlivõistlustel on Alusalu parimaks saavutuseks 2018. aasta Pyeongchangi taliolümpia ühisstardiga sõidu 4. koht. Detsembris oli Saskia läbinud 2018/2019 hooaja võistluskarussellist poole. Saskia Alusalu märgib, et ta on sellel hooajal näidanud karjääri parimat stabiilsust. Spordis on tõestatud fakt, et stabiilsuse pealt on hea edu saavutada.

Selle hooaja saavutused:

• ühisstardiga sõidu 11. koht maailmakarika üldarvestuses
• 3000 m Saskia kiireim lowland* aeg 4.08,01 (*lowland-meretasapinnal asuvate jäähallide kiirem aeg. Lihtsalt öeldes on see aeglasem uisurada, sest õhutakistus on suurem)
• EM kvalifi katsioon
• MM kvalifi katsioon nii ühisstardis kui ka 3000 m. Kusjuures 3000 m pole Saskia varem MMile veel saanud. Kokku saab võistlusel osaleda 20 maailma kiiremat naist.

Saskia Alusalu tegemisi saab uudistada

www.saskiaalusalu.ee Hoiame p.idlaid ja soovime parimat!

Tunnusta Saskiat sotsiaalmeedia vahendusel
FOLLOW -> www.instagram.com/saskiaalusalu
LIKE -> www.facebook.com/saskia.alusalu

Roosad silopallid näitavad toetust rinnavähi ennetusele

Baltic Agro ja Trioplasti korraldatud kampaania „Roosa aitab“ toel kontrollis TÜ Kliinikum Eesti Vähiliidu mammograafiabussis 2018. aasta suvel 282 naist, ehk esialgu kavandatust 80% rohkem. Aitäh kõikidele, kes kampaania kaudu projektis osalesid!