« Tagasi


Meie töökorraldus alates 8.märtsist

05.03.2021

Seoses viiruse levikuga ja hoidmaks inimeste tervist on Baltic Agro suundunud kaugtööle ja kontorid töötavad kinniste ustega. Ladude ja teenuste meeskonnad töötavad väiksemas koosseisus ning järgivad rangemaid reegleid. Teavitame teid koheselt tavapärase töörütmi taastamisest. Täname mõistva suhtumise eest!

Head kliendid ja koostööpartnerid!

Seoses koroonaviiruse (COVID-19) levikuga Eestis alates 8. märts 2021 läheme üle kaugtööle ja teeme ümberkorraldused ladude töös. Anname parima, et täita võetud lubadused ja kohustused. Oleme teie jaoks telefoni ja e-kirja ning teiste elektrooniliste suhtluskanalite vahendusel olemas.

Palume olla valmis, et suhtlus ja tellimuste täitmine võib võtta kauem aega. Kõige tähtsam on praeguses olukorras vähendada viiruse tõttu tekkivaid ohte inimestele.

Kaupade tellimine ja väljastamine

Uue töökorraldusega on Baltic Agro kontorite ja ladude uksed suletud ning töötame väiksemas koosseisus.
Oleme avatud E-R kell 8:00-17:00. Tellimuste vastuvõtmist ja kaupade väljastamine jätkub. Kauba vastuvõtt ja tellitud kaupade väljastamine toimub eelneva kokkuleppe alusel.
Mittelepinguliste klientide tellimused väljastame arve tasumisele järgneval tööpäeval. 

Rapsikoogi tellimused täidetakse vastavalt lepingutele, lisainfo oma müügiesindajalt. 

Lepingulistel klientidel palume kontakti võtta Baltic Agro piirkondliku müügiesindajaga.
Lisaks soovime eriolukorra ajal teha muudatuse Baltic Agro AS Tarvikute Hoiu- ja Müügilepingutesse ja Põllumajandustarvikute Müügi Raamlepingusse, et Tarvikud anda üle ilma otseselt kokku saamata. Tutvuge lepingumuutusega siin.

Kaubad sularaha eest ja kaardimaksega

Hetkel oleme peatanud sularaha ja kaardimaksetehingud ning võimaluse tutvuda toodetega kohapeal. Kontorite uksed on suletud. Tellimused palume edastada e-posti teel. Peale tellimuse kinnitamist väljastatakse Teile arve, mille eest saate tasuda interneti vm makset kasutadaes. Kaubad väljastatakse järgmisel tööpäeval laost.

Kontaktid mittelepinguliste klientidele tellimuste esitamiseks

Rukki tee Lehmja kauplus ja ladu
Kaupade väljastamine  +372 664 7020

Mittelepinguliste klientide tellimused:
Indrid Loddes, +372 5683 3005, ingrid.loddes@balticagroestonia.com

Ebavere kontor ja ladu
Sirje Keskülla +372 5664 9344, sirje.keskylla@balticagroestonia.com

Tartu kauplus ja ladu
Merle Rebane +372 510 3462, merle.rebane@balticagroestonia.com.

Tekkivate küsimuste puhul saab meiega ühendust üldtelefonil 606 2260 ja e-posti teel. Kontaktid leiate meie kodulehel www.balticagro.ee/kontakt.

Teavitame, kui taastame tavapärase töökorralduse.

Hoidkem tervist!

Ants Puusta
Baltic Agro tegevjuht