Viljakaubandus 45: viljahooaja lõpetamine

26.10.2021

Viljapodcasti 45. osas on juttu viljahooaja lõpetamisest. Kuidas edeneb siin-seal maailmas viljakoristus? Põhjapoolkera on koristatud ning lõunapoolkera ehk Lõuna-Ameerika ja Austraalia ootavad nüüd oma korda. Mida on teinud MATIF? Juttu tuleb ka laevatusest, uue ja vana saagi hindadest ning rohepöördest, mis järjest rohkem mõjutab meie viljahindasid. Head kuulamist!

> Vaata

Põllupäevik 12: kuidas teha hinnakõikumiste ajal õigeid otsuseid

08.10.2021

Põllumajandustootjad on harjunud, et vilja ja rapsi müügihind võib lühikese aja jooksul muutuda suurte sammudega nii üles- kui allapoole. Tulenevalt energia ja toormete olulisest hinnatõusust on samalaadne kiirete hinnakõikumiste aeg jõudnud ka väetiste turule. Kuidas sellistes oludes teha õigeid otsuseid? Kuula kohe!

> Vaata

Viljakaubandus 44: kuhu on liikunud põllukultuuride hinnad?

24.09.2021

Indrek ja Timo avavad hinnatõusu tagamaid ning arutlevad, miks ja kuhu MATIF tõuseb. Samuti jätkub laevatuse ja transpordi hindade tõus. Lõpetuseks Indreku soovitused selle kohta, kui palju ja millal saaki müüa. Kuula ise ja jaga teiste asjahuvilistega!

> Vaata

Baltic Agro EPA 2021 näitusel

24.09.2021

Tule osalema ja pane end seminaridele kirja!

> Vaata

Põllupäevik 11: taimekasvatushooaeg 2021 ja selle õppetunnid tulevikuks

22.09.2021

Uues Põllupäeviku 11. osas tuleb juttu praegusest olukorrast põldudel. Samuti on aeg teha kokkuvõtteid möödunud hooajast: millised on esimesed selleaastased tulemused ning mida võtta õppetundidena järgmistesse hooaegadesse kaasa? Taskuhäälingus on vestlusringis Urmas Uustalu Pae Farmerist, Urmet Kalden Akkerlacist ning Baltic Agro arendusdirektor Margus Ameerikas ja müügiesindaja Aivar Treiberg. Täname külalisi ja head kuulamist!

> Vaata

Viljakaubandus 43: miks MATIF ei ole 300?

07.09.2021

Uues osas on teemaks viljahinda mõjutavad sündmused täna ja mida võivad tuua lähinädalad, prognoosid erinevate kultuuride lõikes ning arutelu, kas ja mida osta uue hooaja sisenditest ette. Kuula kohe!

> Vaata

Põllupäevik 10: maisipõllud ja maisisilo

07.09.2021

Põllupäeviku 10. osas räägime käesoleva hooaja tähelepanekutest maisi põldudelt, maisilo tootmisest ja söötmisest. Seekord on vestlusringis Baltic Agro arendusdirektor Margus Ameerikas, loomakasvatusmeeskonna juht Tiina Meikar, loomakasvatuse nõustaja Kadri Luhter ja taimekasvatuse nõustaja Kertrud Jaeski. Head kuulamist!

> Vaata

Hoiame ja hoolime!

27.08.2021

Kõikide külaliste ja töötajate tervise huvides palume alates tänasest kanda Baltic Agro kontoreid ja ladusid külastdes näomaski!

> Vaata

Viljakaubandus 42: Põnevad ajad viljakaubanduses

17.08.2021

Viljakaubandussaate 42. osas räägivad Indrek ja Timo vilja kvaliteedist ja puhtusest, USDA raporti mõjust viljahinnale, viljakoristuse infost maailmast ning teevad ka viljaostude ja -müükide ülevaate. Kuula kohe!

> Vaata

Õige aeg rohumaa rajamiseks

04.08.2021

Külvates heinaseemned suve lõpupoole, peale viljakoristust augustis, jõuavad taimed veel piisavalt areneda ning talveks valmistuda. Kindlasti aitab edukale talvitumisele kaasa sügisene väetamine.

> Vaata

Taliviljade sordid

02.08.2021

Kui Sul on külvid veel tegemata, siis loe või kuula spetsialistide soovitusi talivilja sortide valimiseks ja sügistööde tegemiseks.

> Vaata

Uus iseteenindusrakendus

22.07.2021

Oleme valmis saanud uue viljatranspordi rakenduse, mis võimaldab tellida kiiresti ja iseseisvalt viljavedu, vaaadata viljahindasid ning jälgida töös olevaid ja tehtud viljavedusid.

> Vaata

Põllupäevik 9: talinisu ja talirapsi sordid ning sügisesed tegevused

22.06.2021

Uues Põllupäevikus teemadeks talinisu ja talirapsi sordid ning sügisene taimekaitse ja täiendväetamine! Põllupäeviku 9. osas vaatame juba sügisesse ja räägime, milliseid taliteraviljade ja talirapside sorte meil veel valikus on. Lisaks tuleb juttu külviseemne ettevalmistusest ja töödest, mida oma sügisestesse skeemidesse kindlasti planeerida. Vestlusringis on Baltic Agro arendusdirektor Margus Ameerikas, seemnete tootejuht Tanel Käbin ning agronoom-nõustajad Annika Jõemaa ja Kertrud Jaeski.

> Vaata

Loodussõbralik desovahend lauta ja põllule

07.04.2021

Tõime turule toote, mis aitab kaasa mitte ainult looma tervisele ja puhtusele laudas, vaid ka väärtusliku sõnnikuna põllule viies.

> Vaata

Toetus Eesti naisvasaraheitjale Kati Ojaloo

05.04.2021

Baltic Agro annab panuse profisportlase Kati Ojaloo toetuseks, et aidata kaasa Eesti spordi eesmärkide saavutamisele.

> Vaata

Võitluseks oa-teramardika vastu

02.04.2021

Seoses tiaklopriidi keelustamisega kadus võimalus oa-teramardika süsteemseks tõrjeks taimekaitsevahendiga. Selleks hooajaks on siiski lahendus olemas!

> Vaata

Taimekasvatusseminar

20.03.2021

Talveseminar toimus meie jaoks aasta alguses, kui lindistasime oma esitlused. Täna kutsume Sind kohtumispaika, mis on alati avatud - kuulamiseks, vaatamiseks, küsimiseks.

> Vaata

Baltic Agro toetus on aidanud maailma spordiareenile tipptegijaid Adaverest

19.03.2021

Baltic Agro juubeliaasta puhul toetas Baltic Agro Adavere Uisuklubi pikaaegset treenerit ja eestvedajat Väino Treimani lase ja noorte uisukooli tegevust. Adavere Uisukool ja Väino Treiman on areenile toonud nii Saskia Alusalu kui Marten Liivi, rajanud Adaverre uisuklubi ja treeninud noori spordihuvilisi.

> Vaata

Vasikate kuivaine söömus ja juurdekasv

17.03.2021

Söötmiskatseid piimaveiste vasikatega aitasid välja uurida, mil viisil saavutame suurima söömuse ja kasvu ning mis on kasvu tagasihoidvad tegurid.

> Vaata

Teleskooplaadur rendiks!

04.03.2021

Sobiva tõstejõu ja -kõrgusega teleskooplaadurid saab rentida Baltic Agrost ka ainult üheks päevaks.

> Vaata

Kastmissüsteemid on abiks aiandustootjale

01.03.2021

Uudis! Tehnilised lahendused kastmissüsteemidele saab tellida Baltic Agrost. Alates oktoober 2020 on Hortinet ühinenud Baltic Agro profiaianduse tiimiga. Klientide jaoks tähendab see kvaliteetsete kastmissüsteemide (Netafim) lahendusi projekteerimisest valmimiseni koos nõustamisega.

> Vaata

Rendi traktor kevadtöödeks ja hooaeg algab muretult!

22.02.2021

Paindlik lahendus tööde tegemiseks: Baltic Agrost leiad rendiks vajaliku põllumajandustehnika

> Vaata

Põlluilmajaam teab täpselt ilma põllul

16.02.2021

FieldSense täisautomaatne ilmajaam on arendatud täppisviljeluse töövahendina, mis mõõdab sademete hulka, tuule kiirust, temperatuuri õhus ja mullas ning teisi ilma parameetreid, mis aitavad põllumehel teha õigeid otsuseid.

> Vaata

Tootmiskasvuhooned aiandustootjale

10.02.2021

Uudis! Kasvuhoonete ning tunnelite lahendused aiandustootjatele leiab Baltic Agrost, sest alates oktoobrist on Hortinet ühinenud Baltic Agro profiaianduse tiimiga. Klientide jaoks tähendab see kvaliteetsete kasvuhoonete ja tunnelite lahenduste pakkumist projekteerimisest valmimiseni koos nõustamisega. Kvaliteetseid lahendusi Agro-sur aiandustehnika ja paigalduse osas pakuvad Roland Rool ja Jaanus Järving.

> Vaata

Teraviljakäitlusseadmed hooajaks olemas?

22.01.2021

On aeg kontrollida korrasolekut ja tellida kevadhooldus olemasolevatele kuivatitele ja teraviljahoidlatele! Uued seadmed Antti, Skandia ja KMZ viljakäitluslahendustest leiad Baltic Agrost.

> Vaata

Jõulurõõmu!

17.12.2020

Täname kõiki kliente ja partnereid, et saame tänu teile juba kolmandat aastat toetada Lastefondi traditsiooniliste jõulukinkide tegemise asemel.

> Vaata

Viljavestluse saade jõudis 25.osani

20.10.2020

Täna salvestati Timo ja Indreku 25.viljavestlus. Avalikul lindistusel osalesid ka külalised, kes on viljakaubandusega sina peal.

> Vaata

Lilledega kaunistatud silopallid

15.10.2020

Lillemotiivide on maalitud helesinisesse kilesse pakendatud silopallidele, - eesmärk on juhtida tähelepanu eesnäärmevähi ennetamisele ja meeste tervise tähtsusele.

> Vaata

Konkurentsivõimelisim ettevõte 2020 hulgikaubanduse valdkonnas.

05.10.2020

Baltic Agro on 2020 konkurentsivõimelisim hulgikaubandusettevõte. Suur tänu igale Baltic Agro töötajale panuse eest!

> Vaata

Korrapärane hooldus tagab teie kuivati töökindluse

30.09.2020

Tellige hooldustööd Baltic Agrost, Antti viljakuivatite esindajalt Eestis - nii kindlustate kuivati korrasoleku ja saate ise keskenduda olulisele.

> Vaata

Uudistoode CALSEApowder

18.09.2020

Looduslik vatsa pH tasakaalustaja, mis varustab organismi mitmete vajalike mineraalidega.

> Vaata

Juubeliaastal toetame

20.08.2020

Sel suvel pidanuks toimuma Baltic Agro 25. juubeli tähistamine Kabalas, kuid selle asemel otsustasime toetada viit ettevõtmist, millest igaüks saab 5000€. Kogukondlikud ettevõtmised, mis aitavad kaasa ühistegevusele ja noorte arengule, leidsime põllumeeste abil ja rahastatavad projektid selgusid hääletamise teel.

> Vaata

Uus teravilja- ja rapsi ladu Eskus on avatud

14.08.2020

Põltsamaa külja all Eskus on uus teravilja ja rapsi ladu. Lisaks valmib aasta lõpuks uus põllumajandusteenuste masinakeskus ning ANTTI kuivatiseadmete ladu.

> Vaata

Mahetootjale olulist infot ja soovitusi saab kuulata

06.07.2020

Kutsume Sind kuulama saatesarja „Mahe – puhta saagi allikas“, milles arutleme koos erinevate külalistega mahetootja jaoks olulistel ja aktuaalsetel teemadel.

> Vaata

Claasi pallivõrgud nüüd Baltic Agrost

20.05.2020

Konekesko esindaja Vallo Kriisa on veendunud, et kahe tugeva ettevõtte koostööst võidavad kõik praegused ja tulevased kliendid, kes saavad nüüd kasutada veel täiuslikumat teenust.

> Vaata

ANTTI kuivatitel uus müügiesindaja Eestis

30.01.2020

Baltic Agro AS sõlmis koostööleppe Antti Teollisuus OY-ga

> Vaata

Uued silokindlustuslisandid MAGNIVA aitavad Lalsilist kiiremini silo valmistada

23.01.2020

Lallemand otsustas seniste silokindlustuslisandite Sil-All, Lalsil ja Biotal asemele tuua turule uued tooted kaubamärgi MAGNIVA all.

> Vaata

Idanemiseks vajab seeme soojust, vett ja õhku

20.01.2020

Parimad abilised taimede ettekasvatamisel on kasvupinnase struktuuri parandavad ja veemahutavust suurendavad perliit ja vermikuliit.

> Vaata

Meeste tervise heaks kogutud annetus

15.01.2020

Annetasime Tartu Ülikooli Kliinikumi Meestekliinikule 5004 eurot, mis koguti suvel helesiniste silopallikilede müügist. Helesinist värvi silopallidega aitasime tähelepanu tõmmata meeste tervisele.

> Vaata

Jõulukingitus Lastefondile

20.12.2019

2019. aasta jõulukingituste raha annetasime Lastefondile. Täname oma kliente ja koostööpartnereid, kellega koos saame toetada heategusid.

> Vaata

Stipendiaadid selgunud

06.12.2019

Baltic Agro stipendiumi võitsid tänavu loomakasvatusteemalised uurimistööd.

> Vaata

Energy tootegrupi uus müügikanal

29.05.2019

Kütuse- ja vedelväetise mahutite, hoidlakatete ning kaalude tootegrupil uus esindaja.

> Vaata

Insektitsiidide kasutamisest

03.05.2019

Põllumajandusamet vaatas üle ja kinnitas mõningad erandid insektitsiidide päevaseks pritsimiseks.

> Vaata

Kingime rõõmu

01.12.2018

Baltic Agro ja Scanola Baltic annetavad jõulukingitusteks kuluva raha heategevuseks

> Vaata

Stipendiumid jagatud

29.11.2018

Eesti Maaülikooli tänuüritusel kuulutati välja Baltic Agro stipendiumi võitjad.

> Vaata

Roosad pallid põldudel. Aitäh!

01.10.2018

Baltic Agro koos silopallikile tootjaga Trioplast tänab Eestimaa põllumehi osalemast heategevuslikus kampaanias „Vali roosa!“. Roosasse kilesse pakitud silorullid aitasid tõsta teadlikkust rinnavähi ennetamise võimalustest.

> Vaata

Baltic Agro stipendiumid

28.09.2018

Baltic Agro ja Joosep Tootsi Fond kutsuvad osalema põllumajanduslike uurimistööde konkursil.

> Vaata

Taliviljapõllul

11.09.2018

Millised sügisesed tööd ja vahendid annavad taliviljadele parema eelduse heaks talvitumiseks?

> Vaata

Kaarmal kerkib uus kuivati

06.09.2018

Väike-Maarja lähistele, Kaarmal on Baltic Agrol valmimas uus kuivati. Miks uus kuivati?

> Vaata

Uus Söödameister annab lisajõudu: värske segasööt valmib farmis

03.09.2018

Sel sügisel alustas lisaks kolmele mobiilsele söödaveskile tööd veel neljaski, et kõik loomakasvatajad usaldusväärselt ära teenindada.

> Vaata