Tule Baltic Agrosse tööle müügiesindajaks!

Tule Baltic Agrosse tööle!

Baltic Agro meeskonda on oodatud töökas, usaldusväärne ja pühendunud

taimekasvatuse müügiesindaja. 

Baltic Agro pakub Sulle huvitavat tööd edukas rahvusvahelises ettevõttes. Sulle kindlustatakse koolitusvõimalused, hea töökeskkond ja korralik töötasu. Sind ootab sõbralik ja tõhus asjatundjatest tiim.

Sinu töö sisuks on  taimekasvatustarvikute müük ja vilja kokkuost.

Sa suhtled taimekasvatustootjatega neid nõustades ja pakkudes neile parimaid lahendusi põllul. Sa lood tugevaid ja pikaajalisi kliendisuhteid ja oled usaldusväärne partner nii Baltic Agro olemasolevatele kui uutele klientidele.

Olulise osa Sinu tööst moodustab klientidega läbirääkimiste pidamine ja lepingute sõlmimine. Sinu töö tulemuslikkuse näitajateks on suurepärased äritulemused ja klientide rahulolu. 


Ootame Sind kandideerima, kui Sul on valmisolek pühenduda müügitööle ja Virumaa põllumajandusklientide teenimisele. Kasuks tuleb kõrgharidus ja töökogemus taimekasvatuses. Vajalik on inglise keele oskus suhtlustasandil. Sinu töö eeldab head ärilist mõtlemist, suhtlemis- ja läbirääkimisoskust ning tulemustele orienteeritust. Edu tagavad võime iseseisvalt töötada, korrektsus, järjekindlus, oskus luua, hoida ja arendada häid koostöösuhteid. Baltic Agro meeskonda sobib hakkaja, sõnapidaja ja ettevõtlik inimene.

Nõutav:

  • keskharidus
  • arvuti kasutamise ja inglise keele oskus
  • B-kategooria juhiload

Soovitav:

  • taimekasvatusalased teadmised.

Kandideerimise tähtaeg 30. aprill 2021.

Kandideerimiseks palume saata CV koos palgasooviga martin.maante@balticagroestonia.com märgusõnaga „taimekasvatuse müügiesindaja“.

Ametikohale kandideerides oled andnud nõusoleku oma CV säilitamiseks AS-i Baltic Agro värbamise andmebaasis ja taustauuringu teostamiseks pärast tööintervjuud.


 

Baltic Agro on Baltimaade tuntuim väetiste, taimekaitsevahendite, seemnete, teravilja, söötade ja teiste põllumajandustarvikute müüja ning põllumajandusteenuste pakkuja. Baltic Agro kuulub koos Scanola Balticuga Danish Agro kontserni. 

Rukki tee kontor

Tööaeg: täistööaeg.
Tööle asumise aeg: niipea kui võimalik.


Kandideeri

Soovid lisainfot?

Martin Maante

Martin Maante

müügidirektor

+372 5690 0676
martin.maante(ä)balticagroestonia.com