Baltic Agro AS

Baltic Agro Eesti kuulub koos Läti ja Leedu Baltic Agro filiaalidega Danish Agro koosseisu. Danish Agro grupi eesmärk on koondada kogemused, teadmised ja oskused erinevatest riikidest ning olla seeläbi eelistatuim, suurim ja kõige olulisem partner põllumeestele Skandinaavias ja Läänemere regioonis.


 • + Rohelise lehe tunnusmärk ja 'Cultivating Value'

  Cultivating Value

  ... kirjeldab Danish Agro grupi fookust arendada ja luua väärtust meie klientidele. See fookus on meie püüdluseks iga päev.

  Cultivating Value I Baltic Agro kasvatab väärtust

  Cultivating ehk arendama, harima väljendab meie kirge tugevdada, kasvatada, luua ja täiustada tooteid ning inimeste võimekust ja teadmisi.

  Value ehk väärtus väljendab soovi näha meie klientide kasvamist meiega koostöögemise kaudu, nii äriline edu kui ka täienenud teadmistepagasi näol.


  Roheline leheke I Baltic Agro sümbol I Kasv, areng ja saavutused

  Rohelise lehekese tunnusmärk

  Meie tunnusmärgiks on sümbol, mis tähistab kasvu, arengut ja saavutusi. Baltic Agro tunnusmärk seostub tuules õõtsuva lehe või viljapeaga, ning seob grupi ettevõtteid põllumajandusega.

   
 • + Koostöö.

  KOOSTÖÖ. Hindame koostööd ja partnerlust kõigi osapoolte vahel. Tänu efektiivsele koostööle Danish Agro Grupi liikmetega saame oma klientidele pakkuda vajadustele vastavaid kvaliteetseid tooteid ja teenuseid. Oleme ühenduspunkt põllumeeste, põllumajandustarvikute tootjate, töötleva tööstuse ning teadus- ja finantsasutuste vahel.

 • + Teadmised ja lahendused.

  TEADMISED JA LAHENDUSED. Baltic Agro tegevus põhineb pikaajalisel koostööl põllumajandustootjatega, mis on taganud meile väärtuslikke kogemusi, kontakte ning teadmisi, mida peame väga tähtsaks. Oleme kursis põllumajandusvaldkonna vajaduste ja ootustega nii Eestis kui Euroopas. Tänu suurepärastele suhetele taime- ja loomakasvatusvahendite tootjatega saame pakkuda suures valikus kvaliteetseid tooteid, teenuseid ja ekspertnõuandeid, mis keskenduvad meie klientide tulemuslikkusele.

 • + Usaldusväärsus.

  USALDUSVÄÄRSUS. Usaldusväärsus on suurim eeldus, mis tagab jätkusuutlikkuse ning kestmise. Oleme kindel partner, kes peab oma sõna ning näeb igapäevaselt vaeva, et seda usaldust suurendada. Me väärtustame oma partnereid talupidajatest teadlasteni soovides jõuda üheskoos parimate tulemusteni.

 • + Missioon ja visioon

  Missioon

  Loome oma klientidele igapäevaselt väärtust, pakkudes nende vajadustest lähtuvaid kasumlikke lahendusi. Oleme orienteeritud oma klientide tulemuslikkusele, kuna see loob aluse meie jätkusuutlikkusele ja tulevikule.

  Visioon

  Oleme Baltikumi kõige innovatiivsem, efektiivsem ja eelistatum partner põllumajanduses, kellel on pikaajalised ja usaldusel põhinevad suhted oma klientidega.

Baltic Agro tooted ja teenused

Väetised põllu- ja aianduskultuuridele

Taimekaitse põllu- ja aianduskultuuridele

Seemned: teravilja ja rapsi seemned, heinaseemned, köögiviljaseemned, seemnekartul

Vilja kokkuost ja müük

Mahetaimekasvatus ja mahevilja kokkuost

• Erinevad põllumajandusteenused ja konsultatsioon

Loomakasvatustooted ja –teenused: silovalmistamistarvikud ja söödad, nõustamine

Viljakäitluslahendused: Antti viljakuivatid, Skandia konveierid ja elevaatorid ning KMZ viljapunkrid

Põllutöömasinate rent: ratastraktorid ja teleskooplaadurid

Koduaiaväetised, taimekaitse ja tarvikud

Tootmiskasvuhooned ja kastmissüsteemid projekteerimisest ehituseni

 

Meeskond

Baltic Agro moodustavad oma ala professionaalid, kes hindavad asjatundlikkust oma spetsiifikas, usaldusväärsust ja professionaalset töökultuuri. Meeskonnatöö erinevate spetsialistide vahel on edasiviiv jõud, mille kaudu leiame vastused kõikidele küsimustele ja lahendused kõikidele väljakutsetele.

Väärikaks ja eelistatud partneriks olemine nõuab lisaks kogemustele ja teadmistele ka õiget suhtumist: keskendume oma klientide jaoks olulistele kitsaskohtadele leidmaks üheskoos parimad lahendused. Tutvu Baltic Agro meeskondadega, kes 2020. aastal töötavad parimate lahenduste loomisel.

Perspektiiv

Ehkki me ei oska kindlalt öelda, milline täpselt on meie valdkond 25 aasta pärast, teame, kuhu teel oleme. Hindame klientide ja partneritega jagatavat teekonda ega lase end pimestada ainult sihtpunktist.

Näeme, et üha rohkem ja suuremalt aitavad meid masinad, kuid söök meie laualt ei kao kuskile ning vajadus kvaliteetse toidu järele kasvab. Kindlasti on meie valikus uusi ja toredaid põllukultuure ja hübriidseemneid, oleme panustanud mahepõllumajanduse arengusse ning aidanud kasutusele võtta tõhusamaid taimekaitsevahendeid.