Baltic Agro AS


Head kliendid ja koostööpartnerid!

Seoses koroonaviiruse (COVID-19) levikuga Eestis oleme vähemalt järgmiseks kaheks nädalaks läinud ettevõttega osaliselt kaugtööle. Oleme teie jaoks telefoni ja e-kirja ning teiste elektrooniliste suhtluskanalite vahendusel olemas.
Anname hoolimata riigis välja kuulutatud eriolukorrast parima, et täita võetud lubadused ja kohustused.


Palume olla valmis, et suhtlus ja tellimuste täitmine võib võtta kauem aega. Kõige tähtsam on praeguses olukorras vähendada viiruse tõttu tekkivaid ohte inimestele. Täpsem info eriolukorra ajal kaupade tellimise, vastuvõtu ja väljastamise kohta leiate siit. Tekkivate küsimuste puhul saab meiega ühendust üldtelefonil 606 2260 ja e-posti teel. Kontaktid leiate meie kodulehel www.balticagro.ee/kontakt.


Teavitame teid koheselt, kui taastame tavapärase töökorralduse.


Hoidkem tervist!

Ants Puusta
Baltic Agro tegevjuht


 • + Rohelise lehe tunnusmärk ja 'Cultivating Value'

  Cultivating Value

  ... kirjeldab Danish Agro grupi fookust arendada ja luua väärtust meie klientidele. See fookus on meie püüdluseks iga päev.

  Cultivating Value I Baltic Agro kasvatab väärtust

  Cultivating ehk arendama, harima väljendab meie kirge tugevdada, kasvatada, luua ja täiustada tooteid ning inimeste võimekust ja teadmisi.

  Value ehk väärtus väljendab soovi näha meie klientide kasvamist meiega koostöögemise kaudu, nii äriline edu kui ka täienenud teadmistepagasi näol.


  Roheline leheke I Baltic Agro sümbol I Kasv, areng ja saavutused

  Rohelise lehekese tunnusmärk

  Meie tunnusmärgiks on sümbol, mis tähistab kasvu, arengut ja saavutusi. Baltic Agro tunnusmärk seostub tuules õõtsuva lehe või viljapeaga, ning seob grupi ettevõtteid põllumajandusega.

   
 • + Missioon ja visioon

  Missioon

  Loome oma klientidele igapäevaeselt väärtust, pakkudes nende vajadustest lähtuvaid kasumlikke lahendusi. Oleme orienteeritud oma klientide tulemuslikkusele, kuna see loob aluse meie jätkusuutlikkusele ja tulevikule.

  Visioon

  Oleme Baltikumi kõige innovatiivsem, efektiivsem ja eelistatum partner põllumajanduses, kellel on pikaajalised ja usaldusel põhinevad suhted oma klientidega.

 • + Väärtused: Koostöö. Teadmised ja lahendused. Usaldusväärsus.

  KOOSTÖÖ. Hindame koostööd ja partnerlust kõigi osapoolte vahel. Tänu efektiivsele koostööle Danish Agro Grupi liikmetega saame oma klientidele pakkuda vajadustele vastavaid kvaliteetseid tooteid ja teenuseid. Oleme ühenduspunkt põllumeeste, põllumajandustarvikute tootjate, töötleva tööstuse ning teadus- ja finantsasutuste vahel.

  TEADMISED JA LAHENDUSED. Baltic Agro tegevus põhineb pikaajalisel koostööl põllumajandustootjatega, mis on taganud meile väärtuslikke kogemusi, kontakte ning teadmisi, mida peame väga tähtsaks. Oleme kursis põllumajandusvaldkonna vajaduste ja ootustega nii Eestis kui Euroopas. Tänu suurepärastele suhetele taime- ja loomakasvatusvahendite tootjatega saame pakkuda suures valikus kvaliteetseid tooteid, teenuseid ja ekspertnõuandeid, mis keskenduvad meie klientide tulemuslikkusele.

  USALDUSVÄÄRSUS. Usaldusväärsus on suurim eeldus, mis tagab jätkusuutlikkuse ning kestmise. Oleme kindel partner, kes peab oma sõna ning näeb igapäevaselt vaeva, et seda usaldust suurendada. Me väärtustame oma partnereid talupidajatest teadlasteni soovides jõuda üheskoos parimate tulemusteni.

 • + Meeskond

  Baltic Agro moodustavad oma ala professionaalid, kes hindavad asjatundlikkust oma spetsiifikas, usaldusväärsust ja professionaalset töökultuuri.

  Meeskonnatöö erinevate spetsialistide vahel on edasiviiv jõud, mille kaudu leiame vastused kõikidele küsimustele ja lahendused kõikidele väljakutsetele.

  Väärikaks ja eelistatud partneriks olemine nõuab lisaks kogemustele ja teadmistele ka õiget suhtumist: keskendume oma klientide jaoks olulistele kitsaskohtadele leidmaks üheskoos parimad lahendused.

 • + Perspektiiv

  Ehk me ei oska kindlalt öelda, milline täpselt on meie valdkond 25 aasta pärast, kuid teame, kuhu me teel oleme. Hindame klientide ja partneritega jagatavat teekonda ega lase end pimestada ainult sihtpunktist.

  Näeme, et üha rohkem ja suuremalt aitavad meid masinad, kuid söök meie laualt ei kao kuskile ning vajadus kvaliteetse toidu järele kasvab. Kindlasti on meie valikus uusi ja toredaid põllukultuure ja hübriidseemneid, oleme panustanud mahepõllumajanduse arengusse ning aidanud kasutusele võtta tõhusamaid taimekaitsevahendeid.

  •  

   Ehk oleme aastaks 2045 avanud ka Baltic Agro pilootfarmi, kus toimetavad peaasjalikult robotid, mis kasutavad energiaks vaid vesinikkütust; mis on ilma suhtes vähem sõltuv; mida saab juhtida ning hallata mitmesaja kilomeetri raadiuses ning kus kasutatakse keskkonda ja mulda säästvaid tehnoloogiaid. Need kõik on täna meie mõtted, kuid kindlasti liigume nende suunas kui külvame koos tulevikku.

Baltic Agro tooted ja teenused

Väetised põllu- ja aianduskultuuridele

Taimekaitse põllu- ja aianduskultuuridele

Seemned: teravilja ja rapsi seemned, heinaseemned, köögiviljaseemned, seemnekartul

Vilja kokkuost ja müük

• Erinevad põllumajandusteenused ja konsultatsioon

Loomakasvatustooted ja –teenused: silovalmistamistarvikud ja söödad, nõustamine

Vedelkütus

Antti viljakuivatid

Koduaiaväetised, taimekaitse ja tarvikud

 

Baltic Agro tooted ja teenused

• Väetised põllu- ja aianduskultuuridele

• Taimekaitse põllu- ja aianduskultuuridele

• Seemned: teravilja ja rapsi seemned, heinaseemned, köögiviljaseemned, seemnekartul

• Vilja kokkuost ja müük

• Erinevad põllumajandusteenused ja konsultatsioon

• Loomakasvatustooted ja –teenused: silovalmistamistarvikud ja söödad, nõustamine

• Vedelkütus

• Antti viljakuivatid

• Koduaiaväetised, taimekaitse ja tarvikud