Heintaimede seemned

Pakume erinevaid heintaimede liike, sorte ja seemnesegusid meie siseturult ja Euroopa suurematelt heinaseemnetootjatelt nagu DLF Trifolium ja Continental Semences.

silotegu I 1-ne niide 2019Seemnesegud Taanist

Baltic Agro tootevalikus olevad heinaseemnesegud on toodetud Taani firma DLF Trifolium poolt. Segude koostamisel on lähtutud Eesti klimaatilisest regioonist. Seetõttu on liikide koguseline vahekord segudes erinev Kesk-Euroopas müüdavatest seenmesegudest. Sortide valikul on oluliseks konkreetse sordi sobivus Eesti klimaatilisse regiooni. Tähtis osa on ka kohalike seemnetootjate poolt kasvatatavatel Eestis aretatud sortidel, kuid nende osas ei suuda suurelt osalt siseturg oma vajadusi täita.

Karjamaasegud ning segud silo ja heina tootmiseks

Seemnesegud võib jagada kaheks: karjamaasegud ja segud silo ja/või heina tootmiseks.

Niiteküps lutsernisegu, 3.6.2019

Silo ja heina tootmiseks sobivad seemnesegude puhul on arvestatud kasvukohta - alates põuakartlikest paepealsetest muldadest ja lõpetades turvasmuldadega. Turvasmuldadel kasvatamiseks on Baltic Agro katsetanud erineva koostisega segusid ning täna saame pakkuda seemnesegu, mille hinna ja kvaliteedi suhe on kõige optimaalsem. Mineraalmaal kasvatamiseks on kõige populaarsemad olnud erinevad kõrreliste segud, punase ristikuga Niidusegu ja Põldhein ning lutserni seemnensegu CutMax Alfa Protein.

Tutvu seemnesegudega


Küsimuste korral võta ühendust:

Generic placeholder image

Jaak Reemann

heinaseemnete tootejuht

+372 510 1686
E-post

Vaata veel

Generic placeholder image

Rohumaade väetamine

Muuda rohumaade kasutamine efektiivsemaks teadliku väetamise abil

Generic placeholder image

Kindlusta silo kvaliteet

Silokindlustuslisandite tootja Lallemand uus sari Magniva Platinum kasutamisel toimub kiire sileerumine ning saavutatakse väga hea avamisjärgne stabiilsus.

Prev Next