Yara väetiste ohutuskaardid

Väetis Ohutuskaart
YaraBela Axan 27 + 4S pdf
YaraMila Starter 18-11-13 + S B Mg pdf
YaraMila NK 22-0-14 + S B Mg pdf
YaraMila 7-20-28 + S B Mg pdf
YaraMila 8-24-24 + S B pdf

Yara väetised

Yara on ettevõte, mis tegutseb 50 riigis ning müüb oma tooteid 150 riigis. Yara väetiste valik on suur, kuna iga mulla, kultuuri ning kliima vajadused on erinevad. Üleilmsete teadmiste ja kohalike kogemuste koostöös luuakse konkreetsetesse oludesse sobivad lahendused.

YaraBela

Beyla - viljakus (vananorra k)

YaraBela on kuluefektiivne lämmastikväetiste sari taimede kasvu ja saagikuse soodustamiseks. YaraBela väetised sisaldavad tasakaalustatud lämmastiku allikana enamasti ammooniumi ja nitraati. Nitraat vabaneb kiiresti ning soodustab taime kasvu, aeglaselt vabanev ammoonium omakorda kontrollib taime arengut.

YaraLiva

Liva - elu (vananorra k)

YaraLiva sari koosneb kaltsiumnitraadi põhistest väetistest, mis parandavad saagi kvaliteeti ja turustatavust. YaraLiva väetised on kõrge kvaliteediga ja mõeldud kõige nõudlikumale tootjale. Need väetised sisaldavad nitraatlämmastikku ning kaltsiumi ja boori, mis üheskoos soodustavad taime kasvu ning suurendavad vastupidavust haigustele ja stressile. YaraLiva väetised parandavad viljade väljanägemist, suurust ja tugevust.

YaraMila

Mikla - edu (vananorra k)

YaraMila kompleksväetised sisaldavad põhielemente eesmärgiga parandada saagi suurust ja kvaliteeti. YaraMila väetise iga graanul sisaldab täpses vahekorras NPK-d, mis võimaldab korrektse väetamise korral iga taime varustada täpselt vajaliku hulga toiteelementidega. Vastavalt kultuurile ja kasvutsüklile on võimalik osta ka täiendavate toiteelementidega, nagu magneesium, väävel, mangaan või tsink, väetisi.