Mõõteriistad

Baltic Agrost leiad taimekasvatuses vajalikud mõõteriistad.

Aiandusvaldkonna ettevõtjatele pakume

  • EC-TM2 - taskutester EC väärtuse, lahustunud tahkete ainete ja temperatuuri mõõtmiseks vedelikest.

  • PH-TM2 - taskutester pH väärtuse ja temperatuuri mõõtmiseks vedelikest.

  • LAQUA pH-mõõtja - taskuformaadis, võimaldab teha mõõtmisi vedelikest, pastataolistest (nt  mulla-vee segust) või isegi pooltahketest ainetest. 

  • LAQUA EC-mõõtja - taskuformaadis, võimaldab teha mõõtmisi vedelikest, pastataolistest või isegi pooltahketest ainetest, näiteks mulla-vee segust ja substraatidest. 

Mõõteriistade tellimiseks võta ühendust

Generic placeholder image

Roland Rool

kasvuhoonete, aiandustehnika tootejuht

+372 5620 7336
E-post

Generic placeholder image

Jaanus Järving

kastmissüsteemide ja aiandustarvikute müügiesindaja

+372 5624 6424
E-post

Uudised

 

Generic placeholder image

Vali mullaskanner Soiloptix ning hoia lupjamise ja väetamise kuludelt kokku!

teisipäev, 23. november 2021

Soiloptixi põllumuldade kaardistamise süsteem annab detailse ülevaate igast ruutmeetrist Sinu põllul: kaardistatakse mulla happesust, lõimist ja mullas leiduvad toitained. Taimekasvatuse suurim väljakutse: õiged taimetoitained, õiges koguses, õigel ajal ja õiges kohas - Soiloptix analüüsidega saad vastused, et need küsimused efektiivselt lahendada.

Vaata

Generic placeholder image

Viljakaubandus 46: MATIF 300!

teisipäev, 16. november 2021

Viljajuttude 46. osas käib peamine arutelu MATIFi hiljutiste arengute ümber. MATIF käis 300 peal ära – kas see ongi uus normaalsus? Juttu tuleb ka Vene turust kui kõige suuremast mõjutajast viljaturgudel ning pingetest laevatuses. Head kuulamist!

Vaata

Generic placeholder image

Heategu noorte kasvamiseks!

esmaspäev, 15. november 2021

Sadala kool on sündinud rahvaalgatusel ehk kogukondlikust aktiivsusest. 2020. aasta suvel toetatud Sadala kooli projekt näitab, et 140 aasta järel on Sadalas endiselt tugev kogukond. Läinud suvel unistas Sadala kant välitingimustes mänguväljakust ja treeningalast ning Baltic Agro aitas selle unistuse ellu viia.

Vaata

Generic placeholder image

Stipendiumivõitjad selgunud!

reede, 5. november 2021

Aitäh kõikidele konkursil osalenutele. Stipendiumid andsime üle Eesti Maaülikooli aastapäeva aktusel.

Vaata

Generic placeholder image

Meeste tervise edendamiseks kogus Baltic Agro meestekliiniku toetuseks 4300 eurot

reede, 5. november 2021

Baltic Agro kogus tänavu helesinise silopallikile müügiga Tartu Ülikooli Kliinikumi Meestekliinikule 4300 eurot, mis läheb alanud meeste tervise kuu puhul meeste tervise edendamiseks.

Vaata

Generic placeholder image

Telli Mularski köögiviljade noortaimed!

reede, 5. november 2021

MULARSKI Group toodab väga laia sortimenti kõrgeima kvaliteediga noortaimi nii kasvuhoonesse kui ka avamaale. Kassettides toodetud katmikköögivilja noortaimed on igal aastal saadaval alates novembrist ja avamaaköögivilja noortaimed alates märtsist. Et kindlustada õigeaegsed tarned soovitud sortimendis, tuleks sordid ja kohaletoimetamise kuupäevad varakult kokku leppida. Mularski Groupilt on võimalik tellida erinevat liiki köögiviljade noortaimi kassettides: kapsas, lillkapsas, brokoli, seller, nuikapsas, porrulauk, salat, tomat, paprika ja muud.

Vaata

Generic placeholder image

Põllupäevik 13: süsinikpõllumajandusest ja rohepöördest

esmaspäev, 1. november 2021

Süsinikpõllumajanduse ja rohepöörde minevikust, olevikust ja tulevikust räägivad Eesti Taimekasvatuse Instituudi teadur Peeter Viil, Vändra AS juhatuse esimees Margus Lepp ja Baltic Agro arendusdirektor Margus Ameerikas. Head kuulamist!

Vaata

Generic placeholder image

Heategu, mis innustab noori ja hoiab sidet vanematega

neljapäev, 28. oktoober 2021

Mõnesaja elanikuga Martna külas tegutseb juba 20 aastat kohalik spordiklubi, mille asutas Tiit Seiton. Algusest peale on klubi peamine tegevus olnud maadlus, mida rajaja tänaseni veab. Martna suurusest hoolimata on kohalik maadluskultuur teinud nime nii külale kui kogu Eestile. Martna Spordiklubi oli ka üks viiest projektist, mis pälvis 2020. aastal toetuse Baltic Agrolt, mis oma juubeli puhul soovis elavdada väikekohtade kogukonnaelu ning noorte sportimisvõimalusi.

Vaata

prev next