Viljapuhastusseadmed

Usaldusväärsed, vastupidavad ja suure jõudlusega viljapuhastusseadmed Westrupilt ja KMZilt.


Ladustatud vilja sekka sattunud praht ummistab põllukultuuris olevad poorid, mis takistab õhu liikumist ja suurendab vilja riknemise ohtu. Seetõttu on viljasaagi puhastamine olulise tähtsusega.

Põhiline teravilja puhastamine tuleks teha ära juba põllul mürkide ja kombaini abil. Sageli tingivad aga ilmaolud vajaduse saak põllult kiiresti koristada ning puhastamine ja sorteerimine tuleb teha kuivatis. Kõik teraviljad peaks enne kuivatamist kindlasti eelpuhastist läbi käima, et mitte kulutada aega ja energiat mittevajaliku kuivatamiseks. Sellega vähenevad kulud ja lõpptoodang on kvaliteetsem.

Vilja puhastamine ja sorteerimine toimub vilja sorteerides. Aja jooksul on Westrup ja KMZ pälvinud usaldusväärsete ja kvaliteetsete seemnete konditsioneerimise ja teravilja puhastamise masinate ühe juhtiva tootja maine, pakkudes kõiki seemne- ja teraviljatööstuse seadmeid, teadmisi ja tootlikkust suurendavaid lahendusi. Baltic Agro koos Westrupi ja KMZiga pakub võimalust kujundada, ehitada ja valideerida just Sinule sobivaid lahendused ja teraviljakäitlusseadmed vilja tõhusaks sorteerimiseks ja eelpuhastuseks.

Rapsi ja teravilja seemne sorteerimine universaalsete viljasorteeride ja teiste seadmete abil!

Leia omale sobivad teravilja ja seemnete puhastamise ja sorteerimise seadmed!

Millist teravilja ja põllukultuuride puhastus- või sorteerimisseadet vajad?


Lisavõimalused ja -seadmed

Lisavõimalusena saab soetada värvisorteeri, mis on mõeldud erinevate teraviljade ja kaunviljade sorteerimiseks värvuse, kuju ja tekstuuri järgi.

Värvisorteeri ja muude lisaseadmetega saab tutvuda Westrupi kodulehel.

Vaata tooteid


Küsimuste korral võtke ühendust

 

Kristo Ant

teraviljakäitlusseadmete müügijuht

+372 5646 4109

E-post