Antti Dustex tolmueraldaja

Antti Dustex tolmueraldaja eemaldab kuivati väljapuhkeõhust tolmu ja prahi, nii et kuivati ümbrusesse puhutav õhk on peaaegu puhas. Dustexi aluseks on aastatepikkused uuringud, tänu millele on seade tolmu eemaldamisel erakordselt tõhus ja vähendab ka kuivatamisest tulenevat müra.

Puhtam keskkond

ANTTI Dustex tolmueraldajaKõige halvemal juhul võib teraviljatolmuga kokkupuude tekitada töötajatele kroonilist köha, õhupuudust ja teraviljatolmu põhjustatud nahaärritust. Antti Dustex pakub sellele probleemile tõhusa lahenduse.

  • Eemaldab kuivati väljapuhkeõhust tolmu ja prahi - puhtam ja tervislikum keskkond
  • Vähendab müra - meeldivam keskkond
  • Kinnitus kuivati aksiaalventilaatorile
  • Saab paigaldada olemasolevatele Antti kuivatitele lisaseadmena

Dustex tolmueraldaja kuivatileDustex on aastatepikkuse teadus- ja arendustöö tulemus ning vastab seetõttu täpselt meie klientide vajadustele. Tihedas koostöös klientidega välja töötatud Dustex on vaikne ja tõhus tolmueraldaja kasutamiseks keerukates oludes.

Tolm ja praht kanduvad koos Dustexi tekitatud pöörleva õhuvooluga väljutamisavasse. Dustexi tiivikud on aerodünaamilise kujuga. Tiivikud on projekteeritud ülima täpsusega, kasutatud Cfd-modelleerimist, mis on võimaldanud uurida, kuidas praht tsüklonseadmesse kandub. Kui tiivikute kuju on optimaalne, on ka prahi eemaldamine tõhusam.

Vaikne keskkond

Klientide kogemuste kohaselt on kuivati ümbrus puhtam ja müra vähem. Dustex vähendab kuivatist keskkonda kanduvat müra kuni 6 detsibelli võrra.

  • Tsingitud konstruktsioon: vastupidav ja hooldusvaba
  • Võimsusvariandid: 17,2 kW ja 8,66 kW
  • Vähendab keskkonna mürataset kuni 6 dB
  • Ei vaja eraldi mootorit

Dustex tolmueraldaja saab paigaldada nii uutele kui lisaseadmena juba olemasolevatele Antti kuivatitele. Paigaldades kuivatile Dustexi, saate vaiksema ja puhtama keskkonna! Paigaldamine on kiire ja lihtne.

Dustex ühendatakse kuivati aksiaalventilaatoriga, mis puhub õhku kuivatist välja. Dustex tolmueraldaja dünaamilised tiivikud tekitavad optimaalse pöörleva õhuvoolu, mis suunab prahi, tolmu ja isegi väikesed tolmuosakesed tolmueraldajast süsteemi tsüklonseadmesse. Sealt kandub praht kogumismahutisse ja puhas õhk juhitakse välja. 


Küsi lisainfot!

Lisainfo või päringu soov palume edastada allolevas ankeedis.


 

Generic placeholder image

Kristo Ant

teraviljakäitlusseadmete müügijuht

+372 5646 4109
E-post

Generic placeholder image

Nevo Sild

viljakuivatite tootejuht

+372 5332 4489
E-post

Generic placeholder image

Taimo Kukk

teraviljakäitlusseadmete paigaldusjuht ja hooldustehnik

+372 5306 7402
E-post