Metallist kaarhallid

Metallist kaarhall sobib varjualuseks loomadele ning hoiu- ja laoruumiks põllutehnikale. Kaarhalle saab paigaldada ilma vundamendita: ankurda maa külge ja kasuta kohe!


Kaarhallid on ilmastikukindlad ning taluvad lumekoormust kuni 225 kg/m2 (Eestis ehitatavate elumajade kandevõime peab olema 180 kg/m2). Kaarhalle on võimalik pikendada vastavalt oma soovile 1,5 m sektsioonidega. Kaarhalle on kerge ümber kohandada varjualusest mugavustega kontoriruumiks: soojusta, viimistle sisevoodriga, lisa aknaid ja uksi.

Kariloomade varjualuste puhul on võimalik rakendada ka erilahendusi ning teha kaarhallid teisaldatavateks, lisada otsaseinu, piirdeaedu koos väravatega ja teisi lisatarvikuid (näiteks söötmis- ja jootmisnõusid jne).

Küsi soovitusi ja leia sobivaim variant!

Uuri valikut lähemalt!

 


Küsi lisainfot!

Lisainfo või päringu soov palume edastada allolevas ankeedis.


 

Generic placeholder image

Nevo Sild

viljakuivatite tootejuht

+372 5332 4489
E-post

Uudised

Generic placeholder image

Põllupäevik 50 | 2024. Vahekultuurid – miks ja kuidas?

neljapäev, 4. juuli 2024

Oma kogemusi vahekultuuride kasvatamisel jagavad Indrek Soots Trimerol ja Martin Maante. Küsitleb agronoom-nõustaja Annika Täkker.

Vaata

Generic placeholder image

Aitäh, et tellisid sügisviljadele Yara väetised varakult

neljapäev, 4. juuli 2024

Täname kõiki väetisemüügikampaanias osalejaid ja õnnitleme Pariisi suveolümpiale minejaidd. Head kaasaelamist Eesti kümnevõistlejatele 1.-4.augustil.

Vaata

Generic placeholder image

Põllupäevik 48 | 2024. Kevadine täiendväetamine

reede, 12. aprill 2024

Eriväetiste tootejuht Ene Kiudsoo, arendusdirektor Margus Ameerikas ning põllumees Aare Viira arutlevad varakevadiste põllutööde üle. Põhilisteks teemadeks taliviljade turgutamine ja kasvutingimuste parandamine.

Vaata

Generic placeholder image

Põllupäevik 47 | 2024. Teenustööd ja maisikasvatus

neljapäev, 11. aprill 2024

Põldudel on juba märgata tööhoos Baltic Agro põllumajandusteenuste meeskonda. Kes, miks ja millal tellib teenustöid? Kuidas need aitavad maisikasvatajat? Kuula Põllupäevikust

Vaata

Generic placeholder image

Teavitus lepingute sõlmimiseks

neljapäev, 7. märts 2024

Baltic Agro eesmärk on muuta alanud 2024. hooajal lepingu sõlmimine oma klientidele võimalikult lihtsaks ja mugavaks. Mine iseteenindusse, sõlmi mugavalt ja kiiresti nõutavad viljamüügilepingud.

Vaata

Generic placeholder image

Põllupäevik 45 | 2024. Taimede toitumine ja väetamine

kolmapäev, 21. veebruar 2024

EMÜ mullateaduste professor Alar Astover ning Baltic Agro väetiste tootejuht Mihkel Salum ja arendusdirektor Margus Ameerikas vestlevad taimede toitumise teemal üle aastate.

Vaata

prev next