Kasvata mahedalt! Telli eri köögiviljasortide puhtimata maheseemned!

15.01.2022

Tuntud seemnefirmade köögiviljade puhtimata maheseemned on võimalus kvaliteetsete seemnetega kasvatada ökoloogiliselt ja loodussõbralikult kvaliteetset toitu. Küsi soovitusi ja esita tellimus!

> Vaata

Siloseminari eri 1: sordivõrdluskatsed

10.01.2022

Lähenev siloseminar tõi vestlusringi Baltic Agro arendusdirektori Margus Ameerikase ja seemnete tootejuhi Tanel Käbini, kes arutlesid teemadel, mis seminaril ettekandmisele tulevad. Üheks oluliseks teemaks on sordivõrdluskatsed, mida Baltic Agro on koostöös tublide põllumeestega korraldanud juba 5 aastat. Need katsed on olnud ja on ka tulevikus väga suureks abimeheks meie sordivaliku kujunemisel. Kohtumiseni siloseminaril!

> Vaata

Kas oled oma valiku selle aasta tomatisortide osas teinud?

05.01.2022

Pakume Euroopa aretajate profiseemneid lihatomatite, härjasüdame-tüüpi tomatite ning punaste ja kollaste kirsstomatite kasvatamiseks. Küsi soovitusi ja telli sobivad sordid!

> Vaata

Selontra rodentitsiidi kampaaniapakkumine

04.01.2022

Ostes 6 kg uuenduslikku Selontra rotimürki, saad tasuta kaasa tõhusa Protecta Evo Ambush söödamaja! Kampaania kehtib kuni 28.02.2022.

> Vaata

Viljalaevad detsembris

24.12.2021

Detsembris saatis Baltic Agro tegus viljakaubanduse osakond koostöös logistikatiimi ja ladudega välja kolm viljalaeva.

> Vaata

Baltic Agro Machinery müügitiim on Rukki teel

20.12.2021

Claas, Ponsse, Kobelco ja teiste kaubamärkide põllumajandus-, ehitus- ja metsamasinate ning varuosade müügitiim ning põllumajandustehnika hooldusmeeskond on alates 20.detsembrist Rukki teel.

> Vaata

Ole kursis loomakasvatuse erinevate tahkudega uuel Lihafaktid.ee veebilehel!

16.12.2021

Eestis ja Euroopas laiemalt on käimas elav arutelu loomakasvatuse ja liha rollist tulevikus.

> Vaata

Talirapsi sordivõrdluskatse 202

15.12.2021

Viljelusvõistluse rapsivõitja Urmet Kalden kasvatas oma põllul Baltic Agro poolt esindatavat sorti „Atora“.

> Vaata

Aasta põllumees Andres Vaan soovitab alati eelistada kodumaist toitu

15.12.2021

Toetame Eesti loomakasvatust ja tootmist! Euroopa toiduohutusameti andmetel on Eestis kasvatatud ja toodetud toit üks maailma puhtamaid.

> Vaata

Uus speed-baiting tehnoloogial põhinev rodentitsiid Selontra

14.12.2021

Kahjurite tõrje tootevalikusse on lisandunud uuenduslik rodentitsiid Selontra, mis on kuni 3 korda kiirem, kui enamik antikoagulantseid mürksöötasid.

> Vaata

Telli sobivad hernesordid varakult!

14.12.2021

Baltic Agrost leiad kvaliteetsed ja kõrge saagikusega hernesordid. Vali oma lemmikud ja esita tellimus!

> Vaata

Selle aasta viimane toidunisu laev!

13.12.2021

Aasta hakkab lõppema ja ka tänavune viimane suur toidunisu laev läheb Sillamäe sadamast peagi välja.

> Vaata

Aitäh, et saime abiks olla!

09.12.2021

Baltic Agro 25. juubeliaasta puhul toetasime erinevaid projekte - Eesti põllumeeste väljapakutud ja ühisel hääletusel valitud rahastatud projektid on valmis!

> Vaata

Viljakaubandus 47: Kõrge hinnatase = uus normaalsus?

08.12.2021

Viljapodcasti 47. osas on Indrek ja Timo veel hiljutise rekordilise MATIFi taseme lainel. Kuigi tänaseks on hinnatase natuke allapoole tulnud, püsivad hinnad siiski stabiilselt kõrgel. Head kuulamist!

> Vaata

Jõulurõõmu!

06.12.2021

Täname südamest kõiki kliente ja partnereid, et saame tänu teile juba neljandat aastat toetada laste ravitingimuste parandamist. Sel aastal Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondile tehtud annetusega toetame psühholoogilise abi andmist Harvikhaiguste kompetentsikeskuse patsientide peredele.

> Vaata

Vali mullaskanner Soiloptix ning hoia lupjamise ja väetamise kuludelt kokku!

23.11.2021

Soiloptixi põllumuldade kaardistamise süsteem annab detailse ülevaate igast ruutmeetrist Sinu põllul: kaardistatakse mulla happesust, lõimist ja mullas leiduvad toitained. Taimekasvatuse suurim väljakutse: õiged taimetoitained, õiges koguses, õigel ajal ja õiges kohas - Soiloptix analüüsidega saad vastused, et need küsimused efektiivselt lahendada.

> Vaata

Viljakaubandus 46: MATIF 300!

16.11.2021

Viljajuttude 46. osas käib peamine arutelu MATIFi hiljutiste arengute ümber. MATIF käis 300 peal ära – kas see ongi uus normaalsus? Juttu tuleb ka Vene turust kui kõige suuremast mõjutajast viljaturgudel ning pingetest laevatuses. Head kuulamist!

> Vaata

Heategu noorte kasvamiseks!

15.11.2021

Sadala kool on sündinud rahvaalgatusel ehk kogukondlikust aktiivsusest. 2020. aasta suvel toetatud Sadala kooli projekt näitab, et 140 aasta järel on Sadalas endiselt tugev kogukond. Läinud suvel unistas Sadala kant välitingimustes mänguväljakust ja treeningalast ning Baltic Agro aitas selle unistuse ellu viia.

> Vaata

Tunnelkasvuhoone huvilistele tutvumiseks

10.11.2021

Tule Rukki tee kontorisse ja vaata üle AgroSur tunnelkasvuhoone koos lisavarustuse ja kastmissüsteemi võimalustega. Ära unista pikalt - telli kasvuhoone kohe ja kevadel kasvatad taimi juba mugavalt! 🌱 Tutvu kasvuhoonete variantidega ja võta meiega ühendust!

> Vaata

Stipendiumivõitjad selgunud!

05.11.2021

Aitäh kõikidele konkursil osalenutele. Stipendiumid andsime üle Eesti Maaülikooli aastapäeva aktusel.

> Vaata

Meeste tervise edendamiseks kogus Baltic Agro meestekliiniku toetuseks 4300 eurot

05.11.2021

Baltic Agro kogus tänavu helesinise silopallikile müügiga Tartu Ülikooli Kliinikumi Meestekliinikule 4300 eurot, mis läheb alanud meeste tervise kuu puhul meeste tervise edendamiseks.

> Vaata

Telli Mularski köögiviljade noortaimed!

05.11.2021

MULARSKI Group toodab väga laia sortimenti kõrgeima kvaliteediga noortaimi nii kasvuhoonesse kui ka avamaale. Kassettides toodetud katmikköögivilja noortaimed on igal aastal saadaval alates novembrist ja avamaaköögivilja noortaimed alates märtsist. Et kindlustada õigeaegsed tarned soovitud sortimendis, tuleks sordid ja kohaletoimetamise kuupäevad varakult kokku leppida. Mularski Groupilt on võimalik tellida erinevat liiki köögiviljade noortaimi kassettides: kapsas, lillkapsas, brokoli, seller, nuikapsas, porrulauk, salat, tomat, paprika ja muud.

> Vaata

Heategu, mis innustab noori ja hoiab sidet vanematega

28.10.2021

Mõnesaja elanikuga Martna külas tegutseb juba 20 aastat kohalik spordiklubi, mille asutas Tiit Seiton. Algusest peale on klubi peamine tegevus olnud maadlus, mida rajaja tänaseni veab. Martna suurusest hoolimata on kohalik maadluskultuur teinud nime nii külale kui kogu Eestile. Martna Spordiklubi oli ka üks viiest projektist, mis pälvis 2020. aastal toetuse Baltic Agrolt, mis oma juubeli puhul soovis elavdada väikekohtade kogukonnaelu ning noorte sportimisvõimalusi.

> Vaata

Põllupäevik 12: kuidas teha hinnakõikumiste ajal õigeid otsuseid

08.10.2021

Põllumajandustootjad on harjunud, et vilja ja rapsi müügihind võib lühikese aja jooksul muutuda suurte sammudega nii üles- kui allapoole. Tulenevalt energia ja toormete olulisest hinnatõusust on samalaadne kiirete hinnakõikumiste aeg jõudnud ka väetiste turule. Kuidas sellistes oludes teha õigeid otsuseid? Kuula kohe!

> Vaata

Põllupäevik 11: taimekasvatushooaeg 2021 ja selle õppetunnid tulevikuks

22.09.2021

Uues Põllupäeviku 11. osas tuleb juttu praegusest olukorrast põldudel. Samuti on aeg teha kokkuvõtteid möödunud hooajast: millised on esimesed selleaastased tulemused ning mida võtta õppetundidena järgmistesse hooaegadesse kaasa? Taskuhäälingus on vestlusringis Urmas Uustalu Pae Farmerist, Urmet Kalden Akkerlacist ning Baltic Agro arendusdirektor Margus Ameerikas ja müügiesindaja Aivar Treiberg. Täname külalisi ja head kuulamist!

> Vaata

Põllupäevik 10: maisipõllud ja maisisilo

07.09.2021

Põllupäeviku 10. osas räägime käesoleva hooaja tähelepanekutest maisi põldudelt, maisilo tootmisest ja söötmisest. Seekord on vestlusringis Baltic Agro arendusdirektor Margus Ameerikas, loomakasvatusmeeskonna juht Tiina Meikar, loomakasvatuse nõustaja Kadri Luhter ja taimekasvatuse nõustaja Kertrud Jaeski. Head kuulamist!

> Vaata

Hoiame ja hoolime!

27.08.2021

Kõikide külaliste ja töötajate tervise huvides palume alates tänasest kanda Baltic Agro kontoreid ja ladusid külastdes näomaski!

> Vaata

Õige aeg rohumaa rajamiseks

04.08.2021

Külvates heinaseemned suve lõpupoole, peale viljakoristust augustis, jõuavad taimed veel piisavalt areneda ning talveks valmistuda. Kindlasti aitab edukale talvitumisele kaasa sügisene väetamine.

> Vaata

Taliviljade sordid

02.08.2021

Kui Sul on külvid veel tegemata, siis loe või kuula spetsialistide soovitusi talivilja sortide valimiseks ja sügistööde tegemiseks.

> Vaata

Uus iseteenindusrakendus

22.07.2021

Oleme valmis saanud uue viljatranspordi rakenduse, mis võimaldab tellida kiiresti ja iseseisvalt viljavedu, vaaadata viljahindasid ning jälgida töös olevaid ja tehtud viljavedusid.

> Vaata

Loodussõbralik desovahend lauta ja põllule

07.04.2021

Tõime turule toote, mis aitab kaasa mitte ainult looma tervisele ja puhtusele laudas, vaid ka väärtusliku sõnnikuna põllule viies.

> Vaata

Toetus Eesti naisvasaraheitjale Kati Ojaloo

05.04.2021

Baltic Agro annab panuse profisportlase Kati Ojaloo toetuseks, et aidata kaasa Eesti spordi eesmärkide saavutamisele.

> Vaata

Võitluseks oa-teramardika vastu

02.04.2021

Seoses tiaklopriidi keelustamisega kadus võimalus oa-teramardika süsteemseks tõrjeks taimekaitsevahendiga. Selleks hooajaks on siiski lahendus olemas!

> Vaata

Taimekasvatusseminar

20.03.2021

Talveseminar toimus meie jaoks aasta alguses, kui lindistasime oma esitlused. Täna kutsume Sind kohtumispaika, mis on alati avatud - kuulamiseks, vaatamiseks, küsimiseks.

> Vaata

Baltic Agro toetus on aidanud maailma spordiareenile tipptegijaid Adaverest

19.03.2021

Baltic Agro juubeliaasta puhul toetas Baltic Agro Adavere Uisuklubi pikaaegset treenerit ja eestvedajat Väino Treimani lase ja noorte uisukooli tegevust. Adavere Uisukool ja Väino Treiman on areenile toonud nii Saskia Alusalu kui Marten Liivi, rajanud Adaverre uisuklubi ja treeninud noori spordihuvilisi.

> Vaata

Vasikate kuivaine söömus ja juurdekasv

17.03.2021

Söötmiskatseid piimaveiste vasikatega aitasid välja uurida, mil viisil saavutame suurima söömuse ja kasvu ning mis on kasvu tagasihoidvad tegurid.

> Vaata

Teleskooplaadur rendiks!

04.03.2021

Sobiva tõstejõu ja -kõrgusega teleskooplaadurid saab rentida Baltic Agrost ka ainult üheks päevaks.

> Vaata

Kastmissüsteemid on abiks aiandustootjale

01.03.2021

Uudis! Tehnilised lahendused kastmissüsteemidele saab tellida Baltic Agrost. Alates oktoober 2020 on Hortinet ühinenud Baltic Agro profiaianduse tiimiga. Klientide jaoks tähendab see kvaliteetsete kastmissüsteemide (Netafim) lahendusi projekteerimisest valmimiseni koos nõustamisega.

> Vaata

Rendi traktor kevadtöödeks ja hooaeg algab muretult!

22.02.2021

Paindlik lahendus tööde tegemiseks: Baltic Agrost leiad rendiks vajaliku põllumajandustehnika

> Vaata

Põlluilmajaam teab täpselt ilma põllul

16.02.2021

FieldSense täisautomaatne ilmajaam on arendatud täppisviljeluse töövahendina, mis mõõdab sademete hulka, tuule kiirust, temperatuuri õhus ja mullas ning teisi ilma parameetreid, mis aitavad põllumehel teha õigeid otsuseid.

> Vaata

Tootmiskasvuhooned aiandustootjale

10.02.2021

Uudis! Kasvuhoonete ning tunnelite lahendused aiandustootjatele leiab Baltic Agrost, sest alates oktoobrist on Hortinet ühinenud Baltic Agro profiaianduse tiimiga. Klientide jaoks tähendab see kvaliteetsete kasvuhoonete ja tunnelite lahenduste pakkumist projekteerimisest valmimiseni koos nõustamisega. Kvaliteetseid lahendusi Agro-sur aiandustehnika ja paigalduse osas pakuvad Roland Rool ja Jaanus Järving.

> Vaata

Teraviljakäitlusseadmed hooajaks olemas?

22.01.2021

On aeg kontrollida korrasolekut ja tellida kevadhooldus olemasolevatele kuivatitele ja teraviljahoidlatele! Uued seadmed Antti, Skandia ja KMZ viljakäitluslahendustest leiad Baltic Agrost.

> Vaata

Viljavestluse saade jõudis 25.osani

20.10.2020

Täna salvestati Timo ja Indreku 25.viljavestlus. Avalikul lindistusel osalesid ka külalised, kes on viljakaubandusega sina peal.

> Vaata

Lilledega kaunistatud silopallid

15.10.2020

Lillemotiivide on maalitud helesinisesse kilesse pakendatud silopallidele, - eesmärk on juhtida tähelepanu eesnäärmevähi ennetamisele ja meeste tervise tähtsusele.

> Vaata

Konkurentsivõimelisim ettevõte 2020 hulgikaubanduse valdkonnas.

05.10.2020

Baltic Agro on 2020 konkurentsivõimelisim hulgikaubandusettevõte. Suur tänu igale Baltic Agro töötajale panuse eest!

> Vaata

Korrapärane hooldus tagab teie kuivati töökindluse

30.09.2020

Tellige hooldustööd Baltic Agrost, Antti viljakuivatite esindajalt Eestis - nii kindlustate kuivati korrasoleku ja saate ise keskenduda olulisele.

> Vaata

Uudistoode CALSEApowder

18.09.2020

Looduslik vatsa pH tasakaalustaja, mis varustab organismi mitmete vajalike mineraalidega.

> Vaata

Juubeliaastal toetame

20.08.2020

Sel suvel pidanuks toimuma Baltic Agro 25. juubeli tähistamine Kabalas, kuid selle asemel otsustasime toetada viit ettevõtmist, millest igaüks saab 5000€. Kogukondlikud ettevõtmised, mis aitavad kaasa ühistegevusele ja noorte arengule, leidsime põllumeeste abil ja rahastatavad projektid selgusid hääletamise teel.

> Vaata

Uus teravilja- ja rapsi ladu Eskus on avatud

14.08.2020

Põltsamaa külja all Eskus on uus teravilja ja rapsi ladu. Lisaks valmib aasta lõpuks uus põllumajandusteenuste masinakeskus ning ANTTI kuivatiseadmete ladu.

> Vaata

Mahetootjale olulist infot ja soovitusi saab kuulata

06.07.2020

Kutsume Sind kuulama saatesarja „Mahe – puhta saagi allikas“, milles arutleme koos erinevate külalistega mahetootja jaoks olulistel ja aktuaalsetel teemadel.

> Vaata