Baltic Agro toetab

Tuntud Eesti põllumajandusettevõttena peame oluliseks panustada Eesti ühiskonda ning maapiirkondade kogukondadesse.

Väärtustame toetustega eelkõige laste ja noorte sporditegevust maapiirkondades.


Allpool jagame teiega infot Baltic Agro koostööst ja sponsorlusest erinevates Eesti elu valdkondades.

Noorte ja laste sporditegevus ning sportimisvõimalused maapiirkondades

Baltic Agro usub ütlusesse ,,Terves kehas, terve vaim”.

Automatiseerimine ning masinate töö on võtnud inimeste õlult suure koorma, kuid oluline on hoida end liikumises ning võimekana. Seepärast usume, et laste ja noorte sportimise toetamine nii kasulike harrastuste kui tervisliku elustiili eesmärgil on äärmiselt olulised. Me suudame rohkem ja oleme positiivsemad, kui leiame viise, et oma tervist turgutada spordi kaudu.

Toetame ka profisportlasi, et anda indu ja motivatsiooni maanoortele enda arendamiseks.

Vaata toetuste saajaid


Maa-elu areng ja kogukond

Eesti eduks

Baltic Agro väärtustab elu maakohtades ning soovib, et see jätkuks väiksemates kogukondades ja et sealne elukvaliteet oleks sama kiiresti arenev, nagu suurlinnades. Täna veavad kogukonna elu kohalikud aktivistid, kes teevad seda missioonitundest, kasvatades samm-sammult üles tugevaid kodukohti. Baltic Agro usub, et ka maapiirkondades on õigus ja võimalus elada ning toimetada samaväärselt, nagu linnades.

Vaata kogukonna toetutegevusi


Järelkasv, haridus ja erialaliidud

Tuleviku ja tegijate toetamine

Lapsed ja noored on meie tulevik, kelle jaoks igapäevaselt töötame. Baltic Agrole on oluline kaasata järelkasvu nii oma valdkonda, kui parandada nende võimalusi end väljendada ja avastada. Oleme võtnud suuna toetada algatusi, mis aitavad lastel ja noortel end arendada oma kodukohas. Panustame ka sellesse, et meie valdkond areneks edasi just noorte arengut väärtustades.

Baltic Agrole on tähtis põllumajandusega seotud erialaliitude ja -tegevuste toetamine. Erialaste ettevõtmistele toetuse andmine aitab arendada Eesti põllumajandust ja olla meil tugevad ja jätkusuutlikud pikemas perspektiivis.

Vaata toetusprojekte

 

 


Kellele on Baltic Agro toetus?

Lisateavet sponsortaotluse esitamise kohta loe siit.