Baltic Agro toetab kogukondi

Toetame, et maa-elu elavdada

Kogukondade ja maapiirkondade elu toetamisel on meile oluline anda panus ühistegevuseks, mis edendab maa-elu. Eelistame toetada meie ladude ja kontorite läheduses tegutsevaid kogukondi.

Maa-elu edendamine kogukondades

Tervise olulisus: teadlikkuse tõstmine

Laste ravi

Kultuurisündmused


 

Maa-elu ja kogukonnad

25. juubeliaasta toetused

Baltic Agro 25. juubeliaasta tähistamiseks toetasine koos klientidega 2020. aastal viit kogukondlikku projekti, millega elavdati noorte huvitegevust ning tervisliku elustiili harrastamist või parandada väiksemate piirkondade huvikeskuste võimalusi. Eesti maapiirkondadesse jõudis 5 x 5 000 eurot selleks, et kohalik elu areneks:

Päästeliit: oluline abijõud maal

Päästeliit on oluline jõud päästetöödel

Baltic Agro toetab kohalikke päästekomandosid: hindame Päästeliidu vabatahtlikku ühistegevust kõrgelt, sest põllumajanduses on ohutus hinnas – põllumees peab teadma, et nii elud kui ka vara peavad saama võimaliku õnnetuse korral kiirelt päästetud.
Baltic Agro toetas 2018. aastal Tori, Simuna, Kolga-Jaani, Sangaste ja Palamuse vabatahtlikke päästekomandosid. 2017. aastal toetati Kõpu vabatahtlikku päästekomandot.

Kogukondade ettevõtmised

  • 2019 ja 2017 Lüganuse sügislaat
  • 2018 Rae valla külade päev Kurnas
  • 2018 Lastekaitsepäevad Jõgevamaal ja Tõrvas
  • 2017 Rae vallale EW100 tegevuste toetus
  • 2015 ja 2014 Rukkipäev Sangastes

 

Kultuur ja pärand

Võimalusel paneme õla alla kultuurisündmuste toetuseks. 

Oleme toetanud 

  • 2017 Viljandi Folki valgusinstallatsioon Ugala teatris
  • 2016 Taarka Pärimusteater etendus “Inemise Igä”
  • 2016 Kontsert Aiajazz
  • 2015 Seto Pärimusteatri suveetendus.

Georg Lurichi kuju Väike-Maarjas

2018 toetasime piirkonna ettevõtetena Georg Lurichile ausamba püstitamist Väike-Maarjasse


 

Tervise teadlikkus

Tervise valdkonda toetab Baltic Agro eesmärgiga teadvustada ühiskonnas tervise olulisust. Baltic Agro teeb koostööd Tartu Ülikooli Meestekliinikuga.

Siniste silopallidega toetame ühiselt meeste terviseuuringuid

Meestekliinulu Sinine aitab toetus 2019

Alates 2018 aastast toimub Baltic Agro ja Trioplasti kampaania “HELESININE AITAB”, mis suunatud meeste tervise teemadele tähelepanu pööramisele.  Erivärvilist silokilet ostes saab toetada meeste terviseuuringuid - põllumees, Baltic Agro ja Trioplast panustavad kampaaniasse igaüks 1 euro. Kampaania tulemusel kogunenud summaga toetatakse rahaliselt Tartu Ülikooli Kliinikumi Meestekliinikut ning nende mobiilse meestearsti kabineti tegevust maapiirkondades. 
2019 ja 2020 kogusime Meestekliiniku toetuseks üle 3000 euro.

2018: Roosade silopallide toetus rinnavähi ennetusele Eestis

Baltic Agro ja Trioplasti korraldatud kampaania „Roosa aitab“ toel kontrollis TÜ Kliinikum Eesti Vähiliidu mammograafiabussis 2018. aasta suvel 282 naist, ehk esialgu kavandatust 80% rohkem. Aitäh kõikidele, kes kampaania kaudu projektis osalesid!


 

Laste tervis

Lastefond

Baltic Agro on jõulude ajal kinkidele kuluva summa annetanud Lastefondile, kuna lapsed on meie tulevik. Sooviga, et annetus tooks südamerahu ja turvatunnet peredesse, kel seda kõige rohkem vaja on. Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond tegeleb laste ja teiste abivajajatega professionaalsel tasemel ning seetõttu on meil kindlus, et meiepoolne annetus jõuab peredeni.