Baltic Agro toetab laste ja noorte sporditegevust maapiirkonnas

Toetame, et innustada

Baltic Agro toetab laste ja noorte sportimist ja maapiirkondade sportimisvõimaluste loomist.

Toetame laste ja noorte spordivõistlusi ja -klubisid, samuti profisportlasi - innustamaks noori rohkem ja kaugemale jõudma.

 

Eesti sportlased

Eesti sportlastest toetame Eesti parimat naiskiiruisutajat ja Pyeongchangi olümpiamängude 4. koha omanikku Saskia Alusalu ja Eesti rekordiomanikku naiste vasaraheites Kati Ojaloo.


 

Kati Ojaloo

Baltic Agro toetab profisportlast Kati Ojalood, et aidata kaasa Eesti spordi edu ja eesmärkide saavutamisele.
Vasaraheitja Kati Ojaloo eesmärk on saada Eesti edukaimaks naiskergejõustiklaseks ja tuua 2021 Tokyo Olümpiamängudelt Eestile medal. 

Kati Ojaloo. Fotod: Anssi Mäkinen, www.anselmus.netKati Ojaloo sportlaskarjääri saavutused:

• Eesti rekordi - 71,5 m - omanik
• Maailma edetabelis 14.kohal (seisuga 11.09.2020)
• 5-kordne Eesti Meister ja 5-kordne Baltimaade meister
• 2015. aasta parim kergejõustiklane
• 4. koht Euroopa võistkondlikul MV ja Euroopa meistrivõistluste kvalifikatsioon 2014. aastal.

Foto: Kati Ojaloo. Fotod: Anssi Mäkinen, www.anselmus.net

Kati tegemisi saab uudistada sotsiaalmeedia vahendusel

www.instagram.com/katioj 
www.facebook.com/ojalookati

Baltic Agro pressiteade koostööst Kati Ojalooga. Aprill 2021.


 

Saskia Alusalu

Eesti sportlastest toetame Eesti parimat naiskiiruisutajat ja Pyeongchangi olümpiamängude 4. koha omanikku Saskia Alusalu, kellega sõlmiti nelja-aastane sponsorleping uue olümpiaperioodi ettevalmistamiseks.

Ants Puusta ja Saskia Alusalu I 2018“Oleme Saskiat järjepidevalt toetanud alates 2014. aastast, samuti Uisuliidu kaudu Adavere kiiruisutamiskooli, et Eestile võiks olümpialootusi veelgi juurde kasvada,” ütles Baltic Agro tegevjuht Ants Puusta. “Edukas sportlane kujuneb medaliküpseks aastatega ning seetõttu on igati loogiline, et jätkame Saskia toetamist ka järgmisel ettevalmistusperioodil olümpiaks.” Baltic Agro toetab Saskia Alusalut 20 000 euroga, olles üks suuremaid ja pikaajalisemaid eratoetajaid.

“See on väga oluline toetus, sest muudmoodi pole võimalik tippsporti teha, kui ainult tänu sponsoritele. Mida rohkem on vahendeid, seda efektiivsemalt on võimalik laagreid sättida, treeneriga koos olla ja kasutada füsioterapeudi abi,” ütles Saskia Alusalu. “Olen väga tänulik, et Baltic Agro on minusse uskunud ja investeerinud juba mitu aastat ning koostöö edasi läheb.” 24-aastane Saskia Alusalu on Eesti rekordi omanik kiiruisutamises kõikidel distantsidel alates 2009. aastast. Alusalu stabiilset esinemist maailma tippude seas näitab eelmise hooaja maailmakarikasarja 8. koht ühisstardiga sõidus. Tiitlivõistlustel on Alusalu parimaks saavutuseks 2018. aasta Pyeongchangi taliolümpia ühisstardiga sõidu 4. koht. Detsembris oli Saskia läbinud 2018/2019 hooaja võistluskarussellist poole. Saskia Alusalu märgib, et ta on sellel hooajal näidanud karjääri parimat stabiilsust. Spordis on tõestatud fakt, et stabiilsuse pealt on hea edu saavutada.

• ühisstardiga sõidu 11. koht maailmakarika üldarvestuses
• 3000 m Saskia kiireim lowland* aeg 4.08,01 (*lowland-meretasapinnal asuvate jäähallide kiirem aeg. Lihtsalt öeldes on see aeglasem uisurada, sest õhutakistus on suurem)
• EM kvalifi katsioon
• MM kvalifi katsioon nii ühisstardis kui ka 3000 m. Kusjuures 3000 m pole Saskia varem MMile veel saanud. Kokku saab võistlusel osaleda 20 maailma kiiremat naist.

Saskia Alusalu tegemisi saab uudistada sotsiaalmeedia vahendusel

www.saskiaalusalu.ee
www.instagram.com/saskiaalusalu
www.facebook.com/saskia.alusalu

Baltic Agro pressiteade koostööst Saskia Alusaluga. 16. juuli 2018


 

Adavere Uisuklubi

Adavere Uisuklubi 2021Baltic Agro on toetanud Adavere Uisuklubi ja laste uisukooli alates 2014. aastast. 

Meie tänusõnad uisukooli juhendajale ning treenerile Väino Treimanile suurepärase töö eest!

Loe lähemalt Adavere uisuklubi tegemistest...