Baltic Agro toetus aitab tublidest noortest teha tulevikutegijad

Baltic Agro on alates 2023. aastast asunud toetama Viljandi HC käsipalliklubi tegevust. Viljandi HC käsipalliklubi tegutseb aastast 1991 ja võtab osa kõigist Eesti Käsipalliliidu korraldatavatest Eesti Meistri- ja Karikavõistlusest, Balti Liigast ja Eurosarjast.

Viljandi HC käsipalliklubist

Viljandi HC käsipalliklubil on toimiv noortepüramiid, mis võtab osa kõigist Eesti Käsipalliliidu poolt korraldatavatest Eesti Meistri- ja Karikavõistlustest noormeeste arvestuses. Lisaks osaleb klubi noortega välisturniiridel, et võtta mõõtu teiste riikide omaealistega, ammutada uusi kogemusi ja laiendada üleüldist silmaringi. Järelkasv on klubil tubli - viimastel aastatel on toodud meie regiooni mitmeid tiitlivõistluste medaleid ja võidukarikaid ning samuti on mitmed mängijad saanud kutse juunioride rahvuskoondisesse, mis on suurimaks tunnustuseks noormängijale. Praegustest tublidest noortest saavad kunagi tulevikutegijad!

Esinedusmeeskond Viljandi HC võtab täiskasvanute arvestuses osa Balti Liigast, Eurosarjast ning Eesti Meistri- ja Karikavõistlustest. Võistkond koosneb valdavas enamuses enda kasvandikest, kellest mitmed on esindatud ka täiskasvanute rahvuskoondises. Sellises koosluses võideti tunamullu ka Balti Liiga tiitel ja möödunud aastal Eesti Karikavõistlused. Samuti on esindusvõistkond olnud kasvulavaks professionaalsele sportlasteele siirdumisel ning praegugi on mitmed klubi endised kasvandikud sellel teekonnal juba tegutsemas.

Viljandi HC käsipalliklubi eesmärkideks on:

  • Tuua rohkem noori käsipalli juurde Lõuna-Eesti regioonis.
  • Suurendada noorte sporditeadlikkust.
  • Parandada noorte liikumisharrastusi.
  • Parandada treeningtingimusi.
  • Hoida jätkusuutlikkust.

,,Toetame Viljandi HC käsipalliklubi, et luua ja pakkuda mitmekesisemat võimalust Viljandimaal laste ja noorte sportimiseks. Baltic Agrol on väga hea meel innustada noori rohkem ja kaugemale jõudma.“ Ants Puusta