« Tagasi


Roosad pallid põldudel. Aitäh!

01.10.2018

Baltic Agro koos silopallikile tootjaga Trioplast tänab Eestimaa põllumehi osalemast heategevuslikus kampaanias „Vali roosa!“. Roosasse kilesse pakitud silorullid aitasid tõsta teadlikkust rinnavähi ennetamise võimalustest.

Põllumehed toetatasid Eesti Vähiliidu mammograafiabussi täiendavaid visiite Jänedale, Kuressaarde, Antslasse ja Kuremaale.

Mammograafiabussi olid oodatud naised alates 45 eluaastast. Sõeluuringu sihtgruppi kuuluvus ja ravikindlustus ei olnud oluline ning kampaanias välja kuulutatud uuringule võis pöörduda ka ilma perearsti saatekirjata.
Heategevusliku algatuse tulemusena anti võimalus 382 naisele oma tervist tasuta kontrollida. Kampaania ajal külastas bussi tavapärasest rohkem naisi.

ROOSA AITAB kampaaniaga soovisime, et teadlikkus rinnavähi diagnoosimisest ja varajasest avastamise tähtsusest jõuaks iga naise ja Eestimaa pereni. Ka maal elavatel naistel peab olema võimalus end kontrollida olenemata ravikindlustuse või saatekirja olemasolust.

Täname ettevõtjaid, kes tegid valiku roosa kile kasuks ja aitasid kaasa vähiennetusele ja näitasid sellega oma sotsiaalset vastutustunnet.

Roosa lint kui lootuse märk on saanud ülemaailmselt rinnavähi sümboliks. Kandes rinnas roosat linti, näitame, et hoolime endast, lähedastest ja neist, kes rinnavähki põevad. Hoolime!

Eestimaa roosade silopallide piltide jagamiseks on Facebooki VALI ROOSA leht, et tähtsat teemat veelgi märgatavamaks teha.