ANTTI elevaatorid

Mida märjem on vili, seda paremini ANTTI elevaatorid töötavad!

Antti pakub mitmesuguseid väga võimsaid lahendusi igasuguse vilja teisaldamiseks. Antti elevaatorid on konstrueeritud selliselt, et säilitavad piisava tootlikkuse isegi siis, kui vili on väga niiske.

Viljakonveierid teisaldavad ja käitlevad vilja tõhusalt, ent õrnalt - just nii, nagu vaja. Laiad avad, asjatundlikult disainitud põhjata kopad ja sobilikud lindikiirused hoiavad vilja liikumises igasugustes tingimustes.

Mahukas vastuvõtt, õigesti vormitud kopad ja lindi sobiv kiirus tagavad tootlikkuse kõikides tingimustes. Tänu vastupidavatele komponentidele ja tugevale mitmekihilisele lindile on elevaator ülimalt vastupidav. 

Antti viljakuivati elevaator

Kulumisplaate saab vajadusel vahetada. Rihmarataste konstruktsioon takistab vilja kogunemist rihmarataste juurde ning sellega välistab erinevate teraviljade omavahelise segunemise. Reguleeritavad kraabitsad hoiavad niiske vilja teisaldamise ajal rihmarattad puhtad.

Teisaldusvõimsuse suurendamiseks on kõigil ANTTI elevaatoritel kasutatud põhjata koppasid. Antti elevaatorid on tõestanud end praktikas väga kvaliteetsetena. Ainult iga koparühma alumisel kopal on põhi. Kuna viljasambas kasutatakse ära kogu koppadevaheline tühi ruum, voolab vili torus ühtlaselt ja katkematult.
Lisaks sellele tühjeneb põhjata kopp täielikult ka siis, kui vili on niiske. E-mudelis on ülekanderihmadeta reduktor, ja seetõttu vajavad ANTTI elevaatorid minimaalset hooldust.

Tugevate elevaatorite E-seerias on viis võimsusvarianti. Jaotusseadmed, hooldusplatvormid ja redelid on saadaval vastavalt vajadusele.

Küsi pakkumist või helista

 

Generic placeholder image

Nevo Sild

viljakuivatite tootejuht
Viljandi

+372 5332 4489
E-post