Täispiimaasendajad

Baltic Agro tootevalikus on Nutrifeedi kolm erinevat kõrgeima kvaliteediga täispiimaasendajat. IMAGRO® retsept seedekulgla mitmekülgseks toetamiseks ja immuunsüsteemi tugevdamiseks sisaldab antimikroobsete omadustega orgaanilisi happeid ning erinevaid pre- ja probiootikume, mis tagavad soolestikule optimaalse mikrofloora ja kindlustavad piimajoogi hea seeduvuse. Piimapulbrite rasv on toodetud pihustuskuivatusmeetodil ja sisaldab vähemalt 40% ulatuses kergesti seeduvat kookosrasva, millel on lisaks ka antimikroobsed omadused.

CAIR® retsept on spetsiaalselt välja töötatud, et kaitsta vasikaid hingamisteede haiguste eest. CAIR® tooted sisaldavad mitmeid eeterlikke õlisid ja ürte, mis rahustavad hingamisteid ja vähendavad ebamugavustunnet. Tänu sellele paraneb vasikate söömus ja juurdekasv ning vähenevad kulutused ravile.

Kõik Nutrifeedi täispiimaasendajad katavad vasikate mikro- ja makrotoitainete vajadused alates kolmandast elupäevast. Piimapulbrist tehtavat piimaasendajat võib hakata vasikatele jootma kohe peale ternespiima. Pulbrit on väga lihtne kasutada, sest see lahustub hästi vees ja originaalpakendis säilitades ei ima niiskust.

Kvaliteetsed koostisosad ning tasakaalustatud mikro- ja makrotoitainete sisaldus Kalvolac täispiimaasendajates aitavad pikemas perspektiivis vähendada ravikulusid. Lisaks sellele on täispiimaasendaja kasutamisel välistatud patogeenide ülekandumine emalt vasikale. Kalvolac täispiimaasendajad tagavad optimaalse ajaga seemenduskaalu saavutamise ning optimaalses vanuses poegimise. Tervest vasikast kasvab terve ja kõrgtoodanguline lehm.


Kõrge bioloogilise toiteväärtusega täispiimaasendajad sisaldavad kergesti seeduvat vadakuproteiini ja pihustuskuivatatud rasvasid, millest 40% moodustab väga hea seeduvusega kookosrasv.

Kasu igapäevasest Kalvolaci täispiimaasendaja kasutamisest:

  • looma kiire kasv ja vatsa areng
  • väiksem suremus, vähem antibiootikumide kasutamist
  • vasikast saab hea tervise ja piimatoodanguga lehm
  • kasutatav kõigi söötmislahenduste puhul

Piimapulbri kasutamine

Täispiimaasendaja Kalvolac Comfort Kalvolac Robust Cair Kalvolac Quick Cair
Kasutamine alates 3. elupäevast alates 3. elupäevast alates 3. elupäevast

Koostis 

 
Piimapõhised tooted 76% 78,8% 73,8%
sh lõssipulber 25% 51% -
Taimsed rasvad 17% 18% 17%
Hüdrolüüsitud nisuvalgu kontsentraat 4% - 6%
Vitamiini- ja mineraalipremiks 3% 3,2% 3,2%
Imagro®
Cair®  

Analüütiline koostis

 
Toorproteiin 22% 23% 22%
Toorrasv 17% 18% 17%
Toortuhk 8,5% 8% 9,5%
Toorkiud 0% 0% 0%
Süsivesikud 49% 51% 46,81%
sh laktoos 46,5% 46,8% 44,6%