BioMant kuuma vee pritsid

Umbrohutõrje kuuma veega.

Avalikes kohtades, muudel mitteharitavatel aladel ja mahetaimekasvatuses, samuti kõikjal, kus herbitsiidide kasutamine ei ole lubatud või soovitatav, on umbrohu tõrjumine kuuma veega ideaalne ja säästlik lahendus.

BioMant-i masinad hävitavad umbrohu rakustruktuuri kuuma veega (99,5°C). Selle tagajärjel taim nõrgeneb ja pärast mitmekordset töötlemist hävib täielikult.

Lahendus kolmele probleemile: umbrohutõrje, kõrgsurvepuhastus ning sambla- ja vetikatõrje

Mantis ULV pakub erinevaid BioMant-i mudeleid väga erinevatele kasutusvaldkondadele.

BioMant-Compact

Tänu kompaktsele disainile ja innovatiivsetele lisamoodulitele sobib BioMant-Compact ideaalselt kasutamiseks aedades ja väikestel pindadel, aga samuti suuremate alade töötlemiseks. Vee suur voolukiirus (9 liitrit minutis) tagab suure töökiiruse.

Saadaval on kaks versiooni:

  • BioMant-Compact EL elektrilise pumbaga, mis nõuab 230 V jõuallikat
  • BioMant-Compact BE pumba toiteallikaks on sisseehitatud bensiinimootor

Mõlemad mudelid on automaatse eeltäitega ning neid on võimalik ühendada veetrassiga või kasutada iseseisva seadmena koos spetsiaalselt kohandatud paagi mooduliga.

BioMant – Mini

BioMant-Mini sobib ideaalselt kasutamiseks väikestes ja raskesti ligipääsetavates kohtades, kus on kohapeal olemas vesi ja elektriühendus.

BioMant-Mini on väike, lihtsasti ühest kohast teise liigutatav ning kaalub vaid 98 kg. Vee voolukiirus 8 l/min tagab väga tõhusa töö.

BioMant ONE

BioMant ONE mudelid sobivad ideaalselt kasutamiseks suurematel aladel. Need on kavandatud iseseisvate süsteemidena ning on varustatud oma vee- ja toiteallikaga, kuid neid saab ühendada ka sõiduki toiteallikaga.

Tänu moodulkonstruktsioonile on saadaval lai valik mudeleid ning kokkupaneku võimalusi on palju.

BioMant ONE
ONE mudelid on varustatud ühe põletiga ning vee voolukiirus on 15 l/min. Sobivad ideaalselt kasutamiseks ühele inimesele korraga. Maksimaalne pritsimislaius on 60 cm ning tööjõudlus kuni 1800 m2/h.

Täiendava teabe BioMant mudelite kohta leiad siit.

 

Tootja: Mantis ULV – Sprühgeräte GmbH


Lisainfo ja tellimused:

Generic placeholder image

Roland Rool

kasvuhoonete, aiandustehnika tootejuht

+372 5620 7336
E-post


Küsi lisa!