Pallita rohusilo sinise kilega ja toeta meeste terviseuuringuid!

Baltic Agro ja Trioworld kutsuvad Eestimaa põllumehi osalema meeste tervise kampaanias “HELESININE AITAB”.

Helesinised silopallid  Eestimaa põldudel näitavad hoolivust ja toetust eesnäärmehaiguste võitluses ning aitavad pöörata tähelepanu haiguste ennetamisele – selleks pallita oma rohusilo helesinise silokilega ja kaunista põllud helesiniste silopallidega!

Nii aitad kaasa meeste tervise teemadele tähelepanu pööramisel ning ostes sinist kilet toetad rahaliselt Tartu Ülikooli Kliinikumi Meestekliinikut ning meestekliiniku tegevust maapiirkondades. 

Usume, et kampaanias osalemine annab Eesti põllumeestele võimaluse aidata meestel teadvustada eesnäärmehaiguste varajase avastamise vajalikkust. Keegi pole haiguste eest kaitstud, aga meil on võimalus anda oma panus.

Kõik osapooled – põllumees, Baltic Agro ja Trioworld toetavad kampaaniat igaüks 1 euroga.

Toetussumma saajaks on Tartu Ülikooli Kliinikumi Meestekliinik ning helesinise kampaaniaga toetatakse meestekliinikus uuringute ja konsultatsioonide kättesaadavust ning meditsiinipersonali koolitusi, et rohkem mehi vastu. võtta ja abistada juba esimesest visiidist alates. 

 

Triowrap Plus silopallikilest


Triowrap Plus sinine silopallikileHelesinine pallikile Triowrap Plus on Rootsis toodetud kõrgekvaliteediline Premium pallikile, milles 1900 m UV-kindlusega kilet.

Rohkem kilemeeterid ühes rullis võimaldab pakkida standardse kilega võrreldes kuni 27% rohkem silopalle. Nii saate madalamate aja- ja transpordikuludega tõsta igapäevatöö tõhusust ja ökonoomsust.

Kilest:

  • rullis on 1900 m kilet
  • rullil on plastiksüdamik
  • kile laius on 750 mm
  • kile paksus on 21 µ
  • alusel on 15 rulli.

Triowrap Plus pallikilel on väga sile pind, hea õhukindlus ja suurepärane kleepuvus.

Triowrap Plus pallikile kohta leiad detailsema tooteinfo siit.

Osta helesinist silopallikilet,
pallita silopallid ning
hoiusta pallid nähtaval, - nii 

  • aitad suurendada meeste teadlikkust eesnäärmehaigustest  ja selle ennetusest
  • aitad teadvustada, et varases staadiumis avastatud eesnäärmevähk on ravitav
  • toetad Tartu Ülikooli Kliinukumi Meestekliiniku tegevust ja mobiise meesearsti kabineti jõudmist maapiirkondadesse.

Tartu Ülikooli Kliinikumi meestekliinik

TÜ Kliinikumi meestekliinik on suurim meestele suunatud spetsialiseeritud tervishoiuteenuse pakkuja Balti- ja Põhjamaades. Asutatud 2005. Alates 2007. aastast tunnustatud kui üks 23st Euroopa Androloogia Akadeemia tippkeskusest. Meestekliinik pakub kõrgeimal tasemel kompleksset abi kõigi meestehaiguste korral. Kliinikus toimub järjepidev teadus ning arendustegevus enamike meestehaiguste suunal.  Keskuse juht on Margus Punab MD, PhD.

Tervisesoovitused meestele I Helesinine AITABMeestekliinik kodulehel leiate lisainfot terviseteenuste ning mobiilse ja poolmobiilse kabineti sihtkohtade ajagraafikud ja registreerimisinfo. Samuti tervisesoovitused oma tervise eest hoolitsemiseks.

Olge terved!

 

Eesnäärmehaigused ja ennetav kontroll mobiilses meestearsti kabinetis

Eesnäärmevähk on meeste sagedasim vähkkasvaja Euroopas.
15-20% Eesti 20-50 aastastest meestest põevad eesnäärmepõletikku. Ühel mehel viiest-kuuest diagnoositakse elu jooksul eesnäärmevähk.

Õigeaegse tervise kontrollimisega  on kõiki eesnäärmehaiguseid võimalik edukalt ravida ja paljudel juhtudel isegi haiguse teket ennetada.

Uuringute paremaks kättesaadavuseks sõidab kõikjal üle Eesti moodsa meditsiinitehnikaga sisustatud buss, mis toob uuringud inimestele lähemale. Kampaaniaga "Helesinine aitab" toetame TÜ kliinikumi meestekliiniku tegevust ning moodsa mobiilse meestearsti kabineti teenuste kättesaadavust sihtgrupis.