Magniva silokindlustuslisandid

Magniva silokindlustuslisandid aitavad kiiremini silo valmistada. Silokindlustuslisandite tootja Lallemand on välja töötanud uue sarja Magniva. Uus tootebränd koondab kolme silolisandibrändi parimad omadused.

Magniva Platinum tooted sisaldavad uut patenteeritud heterofermentatiivset bakteritüve L. hilgardii CNCM I-4785. L. hilgardii ja L. Buchneri NCIMB 40788 omavahelise sünergilise koosmõju tulemusena toimub kiire sileerumine ning saavutatakse väga hea avamisjärgne stabiilsus.

Toode Sisaldab Kasutatakse
Platinum 1 heterofermentatiivsed bakterid suure suhkrusisaldusega maisisilo
Platinum 2 heterofermentatiivsed bakterid, homofermentatiivsed bakterid suhkrurikas rohusilo
Platinum 3 heterofermentatiivsed bakterid, homofermentatiivsed bakterid, ensüümid väikse suhkru ja suure proteiinisisaldusega rohusilo

Lallemandi silokindlustuslisandites kasutatakse ühtlase lahuse püsimiseks HC tehnoloogiat.HC tehnoloogia

HC ehk High Concentration (ingl k kõrge kontsentratsioon) on Lallemandi välja töötatud tehnoloogia tagamaks, et bioloogilise silokindlustuslisandi lahus püsiks kasutamisel stabiilne ja homogeenne. HC tehnoloogia on end tõestanud ning seda rakendatakse kõigis Lalsili silokindlustuslisandites.

HC abil

  • välditakse settimist paagis enne kasutamist ja kasutamise ajal ning
  • tagatakse lahuse ühtlasem jaotumine silomaterjalis.

Kõrge kontsentratsiooniga lahus võimaldab silo tegemisel mugavalt kasutada väikest paaki ja lisamismäära.

HC lahus püsib homogeensena 24 tundi alates valmistamisest ning ei ummista lisandi dosaatorit. Peale ööpäevast seismist on enam kui 80% bakteritest elus ja aktiivsed, seega saab lahust hoiustada ka järgmiseks päevaks.