Baltic Agro talveseminarid

Talveseminarid toimusid veebruarikuus erinevates paikades üle Eesti.

Seminari materjalid

Baltic Agro seminariveebist leiad ettekannete jaotusmaterjali ning esinejate vastused kohapeal esitatud küsimustele.

Tutvu materjalidega


Teemad ja esinejad

Baltic Agro tegemised. Ants Puusta
Kiire pilguheit möödunud aastale Eesti põllumajanduses ja Baltic Agros. Ülevaade uuematest teenustest. Ettevõtte plaanid sel aastal ja lähitulevikus.

Kuidas muutunud oludes taimekasvatust edukalt jätkata? Helina Märtmann, Ene Kiudsoo, Kiti Krebes, Kevin Laande, Allar Kade
Mida saame teha mullaviljakuse parandamiseks, et toota keskkonnasäästlikult ja efektiivselt? Kas taimestressi leevendamiseks on toimivaid lahendusi? Kuidas teha taimekaitsetöid teadlikult ja tõhusalt. Millised on uued suunad sordiaretuses ja uudsemad keskkonnasõbralikud tehnoloogiad?

Väetiseturg 2024. Mihkel Salum
Väetiste kasutamise Eestis. Globaalse väetiseturu väljakutsed 2024. Väetiste hinnad ja hinnaprognoos.

Kuidas vahekultuurid enda kasuks tööle panna? Annika Täkker, Ragnar Viikoja, Indrek Soots, OÜ Sadala Agro või AS Vändra esindaja
Lisatulu teenimise võimalused vahekultuuride kasvatamise kaudu. Kuidas väärtuslikke toiteelemente mulda siduda ja neid seal hoida? Vahekultuuride kasvatamine praktikute pilgu läbi.

Viljaturu ülevaade. Timo Sildvee
Kokkuvõte Eesti saagiaasta tulemustest ja eripäradest, mida iseloomustas ekstreemselt ebaühtlane saagi kvaliteet. Tänased hinnad – makes sense or not?

Vaata jaotusmaterjale