Final eKo

Final eKo on vees lahustuv kaaliumväetis, mis sisaldab boori ja EDTA-ga kelaaditud tsinki. Põllu- ja aiakultuuride juureväliseks väetamiseks mahepõllumajanduses.

Sobib kasutamiseks mahepõllumajanduses vastavalt määrustele (EÜ) 834/2007 ja (EÜ) 889/2008.

Toime

Kaalium suurendab saagikust, kiirendades kasvu ja soodustades suuremate viljade moodustumist. Kaalium tõstab ka saagi kvaliteeti, suurendades suhkrusisaldust ning parandades värvumist, koore kvaliteeti ja suhkrute ladestumist. Reguleerides õhulõhede sulgumist ja avanemist, muudab taimed tugevamaks klimaatilise stressi vastu. 

Koos boori ja tsingiga parandab Final eKo´s sisalduv kaalium mitmeaastaste taimede talvitumist ning aitab tagada kevadel parema kasvualguse.

Kasutamisjuhend

Final eKo´t kasutatakse põllu- ja aiakultuuride lehtede kaudu väetamiseks. Kulunorm ja kasutuskordade arv sõltuvad kultuurist. 

Et saavutada maksimaalset efektiivsust, pritsige kuivi lehti. Pärast töötlemist peab olema 3 - 4 tundi ilma vihmata, et kindlustada optimaalne lehtedesse imendumine.

Paagisegud

Final eKo sobib kokku enamike kasutatavate väetiste ja taimekaitsevahenditega. Enne segamist tehke väikeses koguses sobivustest. Ärge kasutage paagisegudes rohkem kui kahte toodet. Lahustage Final eKo paagis esimesena.


Koostis

Toitainete sisaldus massiprotsentides

Toitaine Massi%
Kaalium (K2O), vees lahustuv 47,12
Boor (B), vees lahustuv 1
Tsink (Zn), vees lahustuv ja EDTA-ga kelaaditud     0,5

 

Pakend 5 kg ja 15 kg
Tootja Tradecorp S.A.