Suviteraviljaseemned

Baltic Agrol on hea meel pakkuda üksnes parimaid teraviljasorte. Suviteraviljadest on meil saadaval nisu-, odra- ja kaeraseeme. Leia omale sobivad suviteraviljaseemned!


 • + Suvinisu

  Suvinisu sordiseemne toome sisse Saksamaalt ja Prantsusmaalt. Kõik sordid on läbinud põldkatsed ka Eestis ning tulemused on olnud suurepärased. Teadmiseks ja arvutamiseks niipalju, et kõikide meie suvinisu seemnete külvisenorm on 450-550 tera/m².

  • Broca
   Kesk-hilise valmimisega saagikas toidunisu sort, mis sobib hästi ka hiliseks külviks ja mahekasvatuseks. Broca on fusarioosi suhtes väga hea haiguskindlusega.
   Aretaja: Saaten Union (Saksamaa)

   Lähemalt nisust Broca »
  • Cornetto

   Keerulisematesse oludesse sobiv väga kõrge saagikusega toidunisu sort. Cornetto on ohteline keskvalmiv sort, mille resistentsus jahukaste ja fusarioosi suhtes on hea.
   Aretaja: Secobra (Prantsusmaa)

   Lähemalt nisust Cornetto »
  • Licamero

   Keskvalmiv toidunisu sort, mis annab intensiivsel taimekasvatusel kõrge proteiinisisalduse, kuid võib edukalt kasvada erinevatel muldadel. Licamero on hea seisukindlusega sort, mis peab jahukastele hästi vastu.
   Aretaja: Secobra (Prantsusmaa)

   Lähemalt nisust Licamero »
 • + Suvioder

  Söödaodra seemnetega varustavad meid Nordic Seeds Taanist ja Boreal Soomest. Sortide seast leiad nii vara kui hilja valmivaid, nii kahe- kui kuuerealisi sorte.

  • Eversti
   Varajane kuuerealine söödaodra sort, millel on kõrge saagipotentsiaal. Taimed on keskmise kõrgusega ja väga hea seisukindlusega. Sordil on väga hea haiguskindlus võrklaiksuse ja äärislaiksuse suhtes, kuid on vastuvõtlikum jahukastele.
   Aretaja: Boreal (Soome)

   Lähemalt odrast Eversti »
  • Hermanni
   Väga varajane kuuerealine söödaodra sort. Taimed on madalakasvulised ja väga hea seisukindlusega. Sordil on väga hea haiguskindlus võrklaiksuse ja äärislaiksuse suhtes, kuid on vastuvõtlikum jahukastele.
   Aretaja: Boreal (Soome)

   Lähemalt odrast Hermanni »
  • Feedway
   Keskvalmiv väga kõrge saagikusega madalakasvuline söödaodra sort. Feedway on kõrge mahukaaluga. Sordil on väga hea haiguskindlus äärisaiksuse ja jahukaste osas.
   Aretaja: Nordic Seed (Taani)

   Lähemalt odrast Feedway »
  • Iron
   Hilisema valmimise ja kõrge saagikusega söödaodra sort. Seda sorti iseloomustab terade ühtlus ja hea seisukindlus. Iron on keskmise kuni kõrge mahukaaluga. Ta on vähem vastuvõtlik jahukastele, triiptõvele, võrk- ja äärislaiksusele.
   Aretaja: Nordic Seed A/S (Taani)

   Lähemalt odrast Iron »
  • Vertti
   Väga vara valmiv söödaodra sort, mis on aretatud Soomes. Taimed on madalakasvulised ja saagikad. Sordil on väga hea haiguskindlus võrklaiksuse ja äärislaiksuse suhtes, kuid on vastuvõtlikum jahukastele.
   Aretaja: Boreal (Soome)

   Lähemalt odrast Vertti »
 • + Kaer

  Kaera seemned tulevad Saksamaa ja Soome aretajatelt. Üks kaerasortidest, Symphony, sobib väga hästi ka mahekasvatajale.

  • Caddy
   Caddy on väga suure saagikusega keskvalmiv toidukaera sort. Caddy on hea lamandumiskindlusega, kõrge kasvuga ning suure 1000 tera massiga.
   Aretaja: Saaten Union GmbH (Saksamaa)

   Lähemalt kaerast Caddy »
  • Meeri
   Meeri on hea kvaliteedi ja suure saagikusega väga varajane kaerasort. Mahukaal ja terade mass on kõrged, külvisenorm 500 tera/m2. Sort on vähem vastuvõtlik jahukastele ja kõrreroostele. Vilja seisukindlus on hea. 
   Aretaja: Boreal (Soome)

   Lähemalt kaerast Meeri »
  • Symphony

   Symphony on väga hea saagipotentsiaali ja hea haiguskindlusega keskvalmiv toidukaera sort. Sellel sordil on hea lamandumiskindlus, keskmine sõklasus, kõrge terade mass ning kõrge proteiinisisaldus. Külvisenormiks võtta 500 - 550 tera/m2.
   Aretaja: Saaten Union GmbH (Saksamaa)

   Lähemalt kaerast Symphony »


Küsimuste korral võta ühendust:

Generic placeholder image

Anu Ruut

teravilja- ja rapsiseemnete tootejuht

+372 5858 5067
E-post