Spray Plus

Spray Plus on vee kareduse reguleerija kontaktsete ja süsteemsete herbitsiidide, insektitsiidide, fungitsiidide ja leheväetistega koos kasutamiseks.

Toime

Spray Plus kui vee kareduse regulaator aitab tagada pritsitavate pestitsiidide ja leheväetiste optimaalsed kogused ja toimeainete maksimaalse mõju. Spray Plusi mitmekülgne toime võrreldes teiste happeliste ainetega bikarbonaatide, kaltsiumi ja magneesiumi katioonide neutraliseerimisel ning väävel ja karbamiidlämmastik toote koostises tagavad maksimaalse efektiivsuse toote kasutamisel kõige raskemates tingimustes (kare, ebapuhas, leeliseline vesi), väikese umbrohutõrjevahendi koguse puhul jne.

Kasutamisjuhend

Üldkasutatav norm on 20-40 ml/100 l vee kohta. Kasutusnorm sõltub pritsimisel kasutatava vee karedusest. Suurimat normi kasutatakse eriti kareda ja leeliselise vee puhul.

Paagisegud
Spray Plus sobib koos kasutamiseks kõikide tavapäraste väetiste ja pestitsiididega. Soovitatav on enne segu valmistamist teha test. Spray Plus lihtsustab paagisegude valmistamist ja aitab tagada paagisegu komponentide stabiilsust, hoides ära toimeainete mõju vähenemise.

Vee kareduse määramine

Baltic Agro aitab määrata pritsimisvee kareduse. Toimi nii:

  • Pane pritsimisvesi puhtasse nõusse (nt 0,33 l pudelisse).
  • Võta ühendust oma piirkonna müügiesindajaga ja lepi kokku proovivee üle andmine.
  • Vastusena saad teada vee kareduse ning sellele vastava Spray Plusi kasutusnormi paagisegudes.
Koostisosa Massiprotsent Mahuprotsent
Lämmastik (N) 15% 22,5%
Karbamiidlämmastik (N) 15% 22,5%
Vääveltrioksiid (SO3) 40% 60%

 

Pakend 5 l, 20 l
Tootja Tradecorp S.A.