Lubiväetis AtriGran

AtriGran on orgaaniliste elementidega rikastatud granuleeritud lubiväetis, mis tõstab kiiresti ja turvaliselt mulla pH taset ning tagab kaltsiumi kohese kättesaadavuse.

Toode on ettetellimisel!

AtriGran on keskkonnasõbralik toode, mis sisaldab üksnes looduslikke koostisosi ja on lubatud kasutada mahepõllunduses. Lubiväetise tootmiseks kasutatav tooraine on erakordselt hea peenestusastega ning toote reageerimisvõime on üle 99%.

Optimaalne pH tase mulla bioloogilise aktiivsuse tagamiseks jääb vahemikku 6,0 kuni 7,2. See suurendab mulla mikroorganismide arvu, mitmekesisust ja aktiivsust. Samas kiireneb orgaanilise aine huumuseks muutumise protsess, mis on huumuse moodustumise seisukohast kõige olulisem tegur.

AtriGran kaitseb mulda ka põua eest, parandades muldade õhu/vee suhet, suurendades vee sidumisvõimet ja suurte ioonide, vee ja gaaside absorbeerimise võimega kolloidsüsteemide osakaalu  ning kaitstes pinnast koorikute tekkimise ja liigse tihenemise eest.

AtriGranis on ideaalne mineraalide ja orgaaniliste ainete kooslus.

  • Lubi optimeerib mikroobide arenguks vajalikke keskkonnatingimusi.
  • Süsivesikud annavad energiat, mis panevad aluse mulla floora ja fauna eluprotsessidele.
  • Bioloogiliselt aktiivsed ühendid käivitavad füsioloogiliste protsesside kulgemise.

AtriGran aitab piirata haigustekitajate kasvu ning suurendab põllukultuuride kvaliteeti ja saagikust.

AtriGran  koosneb erakordselt madala niiskusesisaldusega vastupidavatest graanulitest, mis taluvad hästi mehaanilisi mõjutusi. Ühtlase suurusega graanulid aitavad jaotada väetist ühtlaselt. AtriGran on saadaval kahes erinevas fraktsioonis: 1-4 mm ja 4-8 mm.

Deklareeritud väärtused
Neutraliseerimise näitaja: 53 +/- 3%
Üldkaltsium (CaO): 50 +/- 3%
Reaktiivsus: min 99%

Pakend 500 kg
Tootja Nordkalk Sp. z o.o.