Farmijutud

Taskuhääling Farmijutud on ajaga kaasas käiv vestlussaade loomakasvatajatele ja valdkonnast huvitatud inimestele. Võtame luubi alla kõik loomakasvatusega seonduva, alates veiste pidamisest ja lõpetades siloteoga. Kuula Farmijutte ja ole koos Baltic Agroga loomakasvatuse sagedusel!

Farmijutud

Kuula endale sobivast kanalist!

 

        

        

        


Farmijutud 6. osa

Farmijutud 6 | 2023. Olukorrast silomaailmas: mis tehtud, mis plaanis?

Selle aasta kevade külmakraadid ja pikk põud on teinud liiga nii rohumaadele kui ka maisipõldudele. Milline on olukord peale esimest kahte niidet? Selleks, et valmistada ette järgmise aasta silosaaki, on õige aeg rajada uusi rohumaid – milliseid seemnesegusid kasutada ja millal on viimane aeg külvata? Kuna maisi koristus ei ole enam mägede taga, siis tuleb selleks ettevalmistusi teha: küsi julgelt abi koristustöödega ja telli vajalikud silolisandid.

Farmijutud 5. osa

Farmijutud 5 | 2023. Luubi all on söödarasvade omadused

Söödarasvade teemal jätkavad Kusti Aavik ja Katerina Reiska. Seekord on fookuses erinevad turul olevad söödarasvad ja nendega kaasnevad hüved ja ohud. Küsimuste tekkimisel võta kindlasti ühendust Baltic Agro loomakasvatusspetsialistidega!

Farmijutud 4. osa

Farmijutud 4 | 2023. Sukeldume söödarasvade maailmasse

Selles episoodis räägivad Baltic Agro loomakasvatustarvikute müügiesindaja Kusti Aavik ja pakendatud loomakasvatustarvikute tootejuht Katerina Reiska söödarasvade funktsioonidest lüpsilehma ratsioonis. Juttu tuleb erinevatest rasvhapetest ja nende olulisusest. Episoodi lõpus tutvustab Katerina Baltic Agro tooteportfellis olevaid söödarasvasid lähemalt. Head kuulamist!

Farmijutud 3. osa

Farmijutud 3 | 2023. Baltic Agro teenused teevad elu lihtsaks

Seekord vestlevad Farmijuttude saates Baltic Agro loomakasvatustarvikute müügiesindaja Kusti Aavik ja teenuste müügijuht Madis Heinsalu. Madis annab ülevaate Baltic Agro põllumajandusteenuste osakonna tegemistest, jagab esmaseid muljeid selle kevade töödest ja annab näpunäiteid, kuidas erinevad tööd muuta hõlpsamaks nii põllumehele kui ka teenusepakkujale.

Baltic Agro põllumajandusteenustest loe lähemalt siin >>>

Farmijutud 2. osa

Farmijutud 2 | 2023. Soovitused maisisilo õnnestumiseks

Seekordses osas on teemaks maisisilo. Millised olid 2022. aasta eripärad maisikasvatuses? Mida saab väetamise ja taimekaitse poole pealt teha, et taime stressi eest rohkem kaitsta? Millised sammud viivad maisisilo õnnestumiseni? Juttu tuleb ka esmakordsetest kogemustest Eesti maisikasvatuses ja sileerimises.

Stuudios on koos Baltic Agro loomakasvatuse müügiesindaja Kadri Luhteri ja agronoom-nõustaja Kertrud Jaeskiga ka Margus Algo ettevõttest Ranna Farm OÜ.

Farmijutud 1. osa

Farmijutud 1 | 2022. Mais - turuolukord ja katsetulemused

Tere tulemast kuulama loomakasvatajatele suunatud podcasti Farmijutud! Esimese osa vestlusringis on loomakasvatusspetsialist Kadri Luhter, seemnete tootejuht Tanel Käbin ja agronoom-nõustaja Kertrud Jaeski. Arutatakse maisiseemnete turuolukorda ja uudistatakse maisi sordivõrdluskatsete tulemusi.

Kuula samuti meie teisi podcaste!

 

Generic placeholder image

Põllupäevik

Taimekasvatuse praktilised kogemused ja uudised otse põllult.

Generic placeholder image

Põlluteade

Põlluteade on uudiskiri taimekasvatajatele, millest leiad ajakohased soovitused põllutöödeks.

Prev Next