Dr Green Prime

Dr Green Prime on vees lahustuv ning kergesti imenduv väetis koos mikroelementidega peamiselt seemnete töötlemiseks, kuid ka lehtede kaudu pritsimiseks.

Toitained + MicroActive (aminohapped + vitamiinid B1, C)

Toime

DR GREEN PRIME väetist soovitatakse kasutada seemnete töötlemiseks külvimaterjali ettevalmistamise ajal. Mikroelemendid raud, mangaan ja tsink imenduvad kergesti seemnetesse ning kõik toitained on vees lahustuvad.

Rohkem teavet Dr Green leheväetiste kohta leiate siit.

Kasutamisjuhend

Seemnete töötlemine

Teraviljaseemnete töötlemine (nisu, oder, kaer, rukis): 5 liitris vees lahustada 200 g DR GREEN'i ja segada valitud fungitsiidi lahusega (töölahuse üldkogus ei tohiks ületada 11 liitrit). Kulunorm 1000 kg seemnete kohta.

Maisiseemnete töötlemine: 1,5 liitris vees lahustada 150 g väetist ja segada valitud fungitsiidi lahusega (töölahuse üldkogus ei tohiks ületada 4 liitrit). Kulunorm 100 kg seemnete kohta.

Rapsiseemnete töötlemine: 2 liitris vees lahustada 200 g väetist ja segada valitud fungitsiidi lahusega (töölahuse üldkogus ei tohiks ületada 4 liitrit). Kulunorm 100 kg seemnete kohta.

Lehtede kaudu väetamine

DR GREEN PRIME väetist soovitatakse kasutada vesilahusena lehtede kaudu toitmiseks kas eraldi või segus magneesiumsulfaadiga (2,5%) ja sobiva pestitsiidiga (eelnevalt kontrollida lahustuvust). Soovitatav on 2-3 pritsimist iga 7-14 päeva tagant. Põllu- ja aiakultuuride pritsimisel on väetise ühekordne kulunorm on 1-2 kg/ha. Töölahuse kogus 150-400 l/ha.


Koostis

Toitaine Massi%
Difosforpentaoksiid (P2O5) 25,0
Dikaaliumoksiid (K2O) 17,0
Boor (B) 0,25
Raud (Fe) 3,5
Mangaan (Mn) 3,0
Molübdeen (Mo) 0,025
Tsink (Zn) 3,25

*Kõik toitained on vees lahustuvad.
Väetis sisaldab lisaks väävlit (SO3), magneesiumi (MgO) ja vaske (Cu).

Pakend 1 kg ja 4 kg
Tootja Dr Green Sp. z o.o.