Difcor 250 EC

Difcor 250 EC on süsteemse toimega fungitsiid kasutamiseks profülaktilisel ja raviotstarbel õunapuude kaitseks kärntõve ja jahukaste, pirnipuude kaitseks kärntõve ning talirapsi kaitseks valgemädaniku ja ristõieliste kuivlaiksuse vastu.

Toime

Difcor 250 EC on süsteemse toimega fungitsiid kontsentraadi vormis vesiemulsiooni valmistamiseks. Kärntõve tõrjel avaldab vahend Dicfor 250 EC ka haigust ravivat toimet.

Kasutamisjuhend

Dicor 250 EC on soovitatav kasutada profülaktiliselt või esimeste haigustunnuste ilmnemisel. Pritsimiste vaheline minimaalne intervall vähemalt 14 päeva, õuna- ja pirnipuudel peab pritsimiste vahele jääma vähemalt 7 päeva ja taimedel puukoolis 42 päeva.

Vahend on ette nähtud kasutamiseks põllu-, aia- ja käsipritsidega.

Kasutusala on laiendatud väikese kasvupinnaga kultuuridel: spargli, söögipeedi, spinati, lehtpeedi kaitseks roostete vastu. Siguri kaitseks roostete ja jahukaste vastu, aed-piimjuurel jahukaste vastu. Porgandi, juurpeterselli, pastinaagi, juurselleri ja aed-mädarõika kaitseks jahukaste ja kuivlaiksuse vastu. Naeri, kaalika, brokoli, lillkapsa, peakapsa ja brüsseli kapsa kaitseks kuivlaiksuse vastu. Varsselleri ja apteegitilli kaitseks helelaiksuse vastu. Avamaa rooside, maitsetaimede ja seemnest kasvatatavate dekoratiivtaimede kaitseks jahukaste ja roostete vastu ning puukoolis taimede kaitseks jahukaste ja kärntõve vastu.

Soovitatav veekogus on talirapsil 100-400 l/ha, õunapuudel, pirnipuudel, taimedel puukoolis ja teistel avamaal kasvatatavatel kultuuridel 200-1000 l/ha.

Kulunorm: õuna- ja pirnipuudel ja puukoolis 0,2 l/ha, ülejäänud kultuuridel 0,5 l/ha.

Maksimaalne pritsimise arv hooajal: talirapsil1, avamaa roosidel ja puukoolis 2, õuna- ja pirnipuul 4 ning ülejäänud kultuuridel 3.

Ooteaeg päevades: taliraps 56, õuna- ja pirnipuu, aed-piimjuur, porgand, juurpetersell, pastinaak, aed-mädarõigas, naeris, kaalikas, brokoli, lillkapsas 14, söögipeet, sigur, spinat, lehtpeet, maitsetaimed 30, juurseller, varsseller, apteegitill, peakapsas, brüsseli kapsas 21. Sparglil kasutada toodet peale söödavate osade koristamist.

Toimeaine difenokonasool 250 g/l
Pakend 1 l, emulsioonikontsentraat
Tootja Globachem N.V