Cabrio Duo

Fungitsiid ebajahukaste tõrjeks sibulal, küüslaugul, šalottsibulal ja salatil ning jahukaste ja ebajahukaste tõrjeks kurgil ja suvikõrvitsal. 

Toime

Toimeaine dimetomorf on kokkupuutel süsteemne ja translaminaarne fungitsiid. Püraklostrobiin tõkestab haigustekitajate mitokondrilist hingamist.

Kasutamisjuhend

Kulunorm köögiviljade Cabrio Duo'ga pritsimisel on 2-2,5 l/ha. Hooajal võiks pritsida 1-3 korda minimaalse intervalliga 7–10 päeva.

Sibul, küüslauk, šalottsibul

Sibula-ebajahukaste tõrjeks kasuta kasvufaasis 3. lehest kuni kasvu lõpuni (BBCH 13-48) vee hulgaga 200-1000 l/ha. Ooteaeg on 7 päeva.

Kurk ja suvikõrvits

Kurgi-jahukaste ja kurgi-ebajahukaste tõrjeks kasuta kasvufaasis 1. lehest kuni viljade valmimiseni (BBCH 11-89), kasutades 250 -1000 l/ha vett. Ooteaeg on 1 päev.

Salat

Salati-ebajahukaste tõrjet võib teostada lehtede arengu algusest kuni kasvu lõpuni (BBCH 10-49) vee kuluga 200-1000 l/ha. Ooteaeg on 7 päeva.

Tänu toimeainetele, mis kuuluvad erinevatesse keemilistesse gruppidesse, on Cabrio resistentsuse vastane strateegia suurepärane. Resistentsete haigustekitajate populatsioonide kujunemise riski saab alandada varase pritsimisega ja järgides soovitatud kulunorme, kui infektsiooni tase on madal jne.

Paagisegud

Cabrio Duo sobib paagisegusse paljude fungitsiidide ja insektitsiididega. Cabrio Duo tuleb lisada viimasena, välja arvatud, kui segu sisaldab mõnda teist EC vormi, nagu Fastac 50 EC, Vertimec 018 EC ja Decis Mega. Sel juhul tuleb Cabrio Duo lisada esimesena. Enne teiste toodete lisamist veendu, et esimene toode oleks korralikult lahustunud.   

Vee kogus 200–1000 l/ha
Toimeaine dimetomorf 72 g/l, püraklostrobiin 40 g/l 
Pakend 5 l, emulsioonikontsentraat
Tootja BASF